Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka do Znojma - widok na centrum miasta

Wycieczka do Znojma

Wycieczka do Znojma na jeden dzień umożliwiająca poznanie najważniejszych zabytków miasta, które czeka jeszcze na okrycie przez wielu polskich turystów. Dodatkową atrakcją programu jest spacer wśród winnic do miejsca kultowego Heiliger Stein, które położone jest w Austrii. Wyjazd można także wzbogacić o degustację miejscowych win.

Wycieczka jest ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników Moraw Południowych a także ofertą na interesujący wyjazd dla grup pracowniczych, związkowych, organizacji społecznych lub grup nauczycieli. 

Morawy Południowe – Znojmo
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych i przejazd przez Republikę Czeską na Morawy Południowe do Znojma. Po przyjeździe do miasta zwiedzanie w formie spaceru, m.in.: Brama Praska Kościół św. Michała, Górny Rynek oraz tereny zamku z Rotundą św. Katarzyny. Następnie przejście do Kościoła św. Mikołaja i Kaplicy św. Wacława oraz do Placu Masaryka – znojemski rynek. Kolejnym punktem programu może być wizyta w Znojemskim Podziemiu lub przejazd do Klasztoru Louka na zwiedzanie obiektu. Po zakończeniu zwiedzania wybranego obiektu przejazd do miejscowości Hnanice i spacer wśród winnic na granicy czesko-austriackiej do miejsca kultowego Heiliger Stein położonego w Austrii. Wyjazd z Hnanic późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Znojma jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Dwudniowa wycieczka na Morawy

Wina Znojma i okolic

Morawy Południowe – Mikulov

 Wina okolic Mikulova

 Morawy Południowe i Dolina Wachau 

Wycieczka do Czeskiego Krumlova i Południowych Czech

Wycieczka do Pragi