Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

O firmie

LIPSA TRAVEL to biuro podróży z Cieszyna organizujące wycieczki objazdowe dla grup – firmy, organizacje społeczne, stowarzyszenia, związki zawodowe, szkoły i parafie. Biuro powstało w 2012 roku i od tego czasu spełnia turystyczne życzenia Klientów organizując wyjazdy odpowiadające ich oczekiwaniom i możliwościom budżetowym.

Jego powstanie to wynik mojego ponad 10 letniego doświadczenia pracy w branży turystycznej w charakterze pilota wycieczek, rezydenta oraz przewodnika beskidzkiego. Umieszczenie swojego nazwiska w nazwie biura nie było przypadkiem: od 2012 roku osobiście przygotowuję programy wycieczek, spotykam się z Klientami i prowadzę większość wyjazdów jako pilot. Dlaczego? Ponieważ czuję się odpowiedzialny za przygotowaną usługę od powstania oferty do jej faktycznej realizacji.

Od samego początku główne motto biura brzmi: Udana wycieczka z dobrymi świadczeniami za rozsądną cenę. Dlatego też, wszystkie wycieczki organizuję zachowując odpowiedni standard transportu, zakwaterowania i wyżywienia. Nie interesują mnie zatem najtańsze rozwiązania, ale najlepsze dla moich Klientów. Dzięki takiej formule działalności znacząca część obecnych Klientów stanowią organizacje, stowarzyszenia, instytucje, szkoły oraz osoby prywatne, które regularnie korzystają z moich usług.

Przygotowana oferta wycieczek obejmuje standardowe wycieczki objazdowe do wybranych krajów Europy oraz wycieczki winiarskie i piwne, które łączą w sobie zwiedzanie ciekawych miejsc i poznanie tematyki winiarskiej lub piwowarskiej wraz z możliwością degustacji tych trunków. Wśród propozycji znajduje się zarówno jednodniowy wyjazd w Tatry Słowackie, wycieczka do Czeskiego Krumlova i miasteczek Południowych Czech, a także wielodniowa wyprawa do Alzacji lub wyjazd firmowy do Rzymu samolotem. 

Zapraszam na wspólne wycieczki do wybranych krajów Europy, podczas których zwiedzimy ich najważniejsze zabytki i atrakcje, a także rzadziej odwiedzane, ale równie urokliwe miejsca. Odwiedzimy ciekawe miejsca i zabytki, oraz zachęcimy do poznania lokalnej kultury, oraz degustacji miejscowych potraw i trunków.

Jeśli wśród proponowanych wyjazdów nie odnaleźli Państwo interesującej Was wycieczki zachęcam do kontaktu z biurem i przedstawienia swoich propozycji wyjazdów, które wspólnie postaramy się zrealizować.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do wspólnych podróży
Leszek Lipsa

Leszek Lipsa właściciel BUT LIPSA TRAVEL