Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Rzym - wyjazd firmowy. Widok na fontannę di Trevi
Rzym - wyjazd firmowy. Widok na Forum Romanum

Rzym – wyjazd firmowy samolotem

Rzym – wyjazd firmowy do Wiecznego Miasta to program umożliwiający poznanie jego najważniejszych miejsc oraz poczucie niezwykłej atmosfery. Na trasie zwiedzania znajdują się zarówno zabytki starożytności, jak i barokowe perły Rzymu oraz Watykan. Nie zabraknie także wizyty w najbardziej kolorowej, pełnej zaułków i restauracji dzielnicy Zatybrze. 

Proponowany program można uzupełnić o dodatkowe atrakcje, np. kolację w restauracji w centrum miasta lub w willi poza miastem.

Rzym
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku w Polsce i wylot do Włoch. Przylot na lotnisko we Włoszech w okolicach Rzymu i w zależności od godziny przylotu przejazd do centrum miasta na zwiedzanie jego wybranej części lub przejazd do hotelu w Rzymie i czas na odświeżenie. Po krótkim odpoczynku przejazd do centrum miasta (autokar lub metro) na spacer po jego wybranej części, np. początek na Piazza del Popolo z wejściem na punkt widokowy Terazza del Pincio i następnie przejście do Placu Hiszpańskiego ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi. Dalszy spacer przez barokową część Rzymu do Fontanny di Trevi oraz  Piazza del Quirinale, przy którym znajduje się Pałac Prezydencki. Po spacerze i czasie wolnym do dyspozycji grupy powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjście lub wyjazd na dalsze zwiedzanie Rzymu.  Rozpoczęcie zwiedzania od wizyty w Koloseum, a następnie przejście przez teren Forum Romanum z jego starożytnymi wykopaliskami w stronę Kapitolu oraz Forum Trajana. Przerwa do dyspozycji grupy i po niej dalszy ciąg zwiedzania miasta, m.in.: spacer od Ołtarza Ojczyzny do barokowego Kościoła del Gesu, a następnie Pantenonu i do Piazza Navona, który uznawany jest za jeden z najładniejszych rzymskich placów. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjście lub wyjazd do Watykanu. Rozpoczęcie zwiedzania od wizyty na Placu św. Piotra a następnie w najważniejszej świątyni kościoła katolickiego – Bazylice św. Piotra. Po zwiedzeniu bazyliki przejście do Zamku św. Anioła, a następnie przejście przez Most Świętego Anioła do placów Campo de’ Fiori oraz Piazza Farnese. Dalszy spacer do jednej z najbardziej kolorowych i uznawanej za kwintesencję Rzymu dzielnicy Zatybrze oraz przez Wyspę Tyberyjską w okolice Ołtarza Ojczyzny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. Muzea Watykańskie (zwiedzanie indywidualne), czas wolny w Rzymie. Przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

„Rzym – wyjazd firmowy” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Sycylia

Apulia

Rzym – wycieczka autokarowa

Uroki Toskanii

Wyjazd motywacyjny do Włoch