Miasta i jeziora Północnych Włoch
(7 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca w godzinach wieczornych i przejazd przez Czechy i Austrię.

2 dzień

Przyjazd do Włoch do Brescii i spacer po mieście, m.in.: teren twierdzy Castello di Brescia i Forum Romanum, Piazza della Loggia, Nowa i Stara Katedra. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Bergamo i zwiedzanie Górnego Miasta w formie spaceru, m.in. Katedra św. Aleksandra, Bazylika Matki Bożej Większej, Stary Plac, mury obronne . Następnie przejazd do miejscowości Como nad Jeziorem Como i spacer po mieście, m.in.: Katedra Wniebowzięcia Marii Panny, Teatr Sociale, Plac Cavour, Plac Alessandro Volta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, przejazd do Mediolanu i zwiedzanie miasta, m.in.: Zamek Sforzów, Kościół Santa Maria della Grazie z możliwością zobaczenia Ostatniej Wieczerzy (zależne od dostępności biletów) Katedra, Galeria Wiktoria Emanuela, Opera La Scala, ulica handlowa Monte Napoleone. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

Śniadanie, przejazd do miejscowości Stresa nad Jeziorem Maggiore i wyjazd kolejką na szczyt Mottarone (1 491 m). Następnie rejs na jedną z Wysp Boromejskich – Isola Bela i spacer po ogrodach oraz pałacu. Przejazd na degustację win w wybranej winotece lub winiarstwie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd wzdłuż Jeziora Garda do Riva del Garda i spacer po miejscowości. Następnie przejazd do Trydentu i spacer po mieście, m.in.: Wyjazd z miasta w godzinach popołudniowych i przejazd do Polski.

7 dzień

Powrót do Polski w godzinach porannych lub południowych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Podobne wycieczki:

Sycylia Uroki Toskanii Lacjum