Wycieczka na piwo do Czech kolumna z ratuszem w Ołomuńcu
Wycieczka na piwo do Czech, kufel jasnego piwa w minibrowarze

Wycieczka na piwo do Czech

Wycieczka na piwo do Czech będąca idealną propozycją na ciekawy wyjazd jednodniowy dla mniejszych grup znajomych i większych grup firmowych. Program wyjazdu łączy spokojny spacer po historycznym centrum Ołomuńca, który może się pochwalić drugą największą starówką w Republice Czeskiej, z degustacjami klasycznych czeskich piw oraz nowofalowych propozycji w wybranych browarach restauracyjnych.

Piwny Ołomuniec
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach porannych, przejazd do Republiki Czeskiej do Ołomuńca. Pierwsza degustacja w miejscowym browarze restauracyjnym, podczas której uczestnicy spróbują czeskiej piwnej klasyki, czyli piwa jasnego (světlé) i ciemnego (tmavé). Po degustacji spacer przez historyczne centrum miasta, m.in.: Górny i Dolny Rynek, kolumna Trójcy Świętej – zabytek wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, ratusz miejski, Kaplica Sarkandrowska, kościół św. Michała oraz Katedra św. Wacława. Po spacerze czas na drugą degustację w kolejnym z ołomunieckich browarów restauracyjnych, która jest połączona z przerwą obiadową. Po zakończonym obiedzie i czasie wolnym dla uczestników wyjazdu przejazd do wybranego browaru restauracyjnego w okolicach miasta. Ostatnia degustacja piw, gdzie uczestnicy wyjazdu będą mogli wybrać pomiędzy klasycznymi stylami piwnymi lub propozycjami nowofalowymi w stylu IPA lub Pale Ale. Wyjazd w drogę do Polski w późnych godzinach popołudniowych i powrót do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka  na piwo do Czech „Piwny Ołomuniec” jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Minibrowary Południowych Moraw

Piwne Morawy

Na piwnym pograniczu