Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka piwna do Czech, pomarańczowy samochód wyścigowy retro
Wycieczka piwna do Czech kufel piwa na ladzie

Wycieczka piwna do Czech

Wycieczka piwna do Czech jest idealną propozycją dla grup z województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego na jednodniową i atrakcyjną cenowo wycieczkę szlakiem piwa do Czech. W programie wyjazdu znajdują się trzy degustacje piw w wybranych browarach restauracyjnych, podczas których będzie można spróbować głownie czeskiej klasyki piwnej oraz zależnie od pory roku sezonowych propozycji odwiedzanych minibrowarów. Dodatkowymi atrakcjami tej wycieczki są spacer po uroczym miasteczku Štramberk i wizyta w muzeum samochodów Tatra. Jest to także ciekawa propozycja wycieczki dla grup konferencyjnych i turystycznych przebywających w Ustroniu, Wiśle czy Szczyrku.

Na piwnym pograniczu
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Republiki Czeskiej do wybranego minibrowaru na pierwszą degustację piwa , którą można połączyć z krótkim zwiedzaniem browaru. Następnie przejazd do miasta Kopřivnice na zwiedzanie muzeum samochodów Tatra, w którym można zobaczyć kopię najstarszego czeskiego automobilu oraz samochody ciężarowe Tatra biorące udział w Rajdzie Paryż – Dakar. Po zwiedzaniu muzeum przejazd do Štramberka – spacer po miasteczku przez rynek na wzgórze zamkowe z wieżą Truba. W miasteczku kolejna degustacja piwa w miejscowym browarze restauracyjnym połączona z przerwą obiadową. Po pobycie w Štramberku przejazd do miejscowości Kozlovice na ostatnią degustację w miejscowym browarze restauracyjnym. Powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach do 20 – 25 osób.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka piwna do Czech „Na piwnym pograniczu” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Minibrowary Południowych Moraw

Piwny Ołomuniec

Piwna Praga

Wycieczka do Štramberka

Wycieczki do Czech – programy standardowe