Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka Piwna Praga, kufel ciemnego piwa na stole
Wycieczka na piwo do Pragi i Rynek Starego Miasta z Kościołem Tyńskim

Wycieczka na piwo do Pragi „Piwna Praga”

Wycieczka na piwo do Pragi „Piwna Praga” to spotkanie z miastem z ponad tysiącletnią historią warzenia piwa, kultowymi piwiarniami, jak choćby „U Zlatého Tygra” i „U Fleků”. Wspomniane już miejsca oraz niepowtarzalna starówka sprawiają, że Praga i piwo to idealne połączenie na oryginalną wycieczkę grupową lub firmową. W programie spokojne zwiedzanie miasta z uwzględnieniem historii praskiego piwowarstwa, karczm i restauracji oraz degustacje piw w mniej i bardziej znanych praskich piwiarniach i browarach restauracyjnych.

Piwna Praga
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach we wczesnych godzinach porannych i przejazd do Pragi. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja piwa w wybranym browarze restauracyjnym, a po niej spacer po Hradczanach oraz dziedzińcach Zamku Praskiego, a także przejście przez barokową dzielnicę Mala Strana na kolejna degustację piwa połączona z jednodaniowym obiadem.  Po posiłku czas wolny do dyspozycji grupy i następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację z piwem do restauracji „U Fleku” lub do wybranego browaru restauracyjnego – zależne od wyboru grupy. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i kontynuacja pobytu w Pradze. W tym dniu zaplanowany jest spacer po Starym Mieście z uwzględnieniem tematyki piwnej oraz jedną degustacją piwa. Na trasie przejścia m.in.: Rynek Starego Miasta z Ratuszem i zegarem astronomicznym Orloj, a także najstarsza siedziba uniwersytetu praskiego – Karolinum oraz budynek słynnej piwiarni U Zlatého Tygra. Po zwiedzaniu przerwa do dyspozycji grupy, a po niej jednodaniowy obiad z  kuflem piwa. Wyjazd z Pragi w godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 25 – 30 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Pragi „Piwna Praga” jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwnym szlakiem do Czeskiego Krumlova

Piwny Wiedeń

Północna Bawaria i Pilzno

Wycieczka do Pragi – wersja standardowa

Wycieczka do Czeskiego Krumlova i Południowych Czech – wersja standardowa

Wycieczki do Czech – programy standardowe