Wycieczka Piwna Praga, kufel ciemnego piwa na stole
Wycieczka na piwo do Pragi i Rynek Starego Miasta z Kościołem Tyńskim

Wycieczka na piwo do Pragi „Piwna Praga”

Wycieczka na piwo do Pragi „Piwna Praga” to spotkanie z miastem z ponad tysiącletnią historią warzenia piwa, kultowymi piwiarniami, jak choćby „U Zlatého Tygra” i „U Fleků”. Wspomniane już miejsca oraz niepowtarzalna starówka sprawiają, że Praga i piwo to idealne połączenie na oryginalną wycieczkę grupową lub firmową. W programie spokojne zwiedzanie miasta z uwzględnieniem historii praskiego piwowarstwa, karczm i restauracji oraz degustacje piw w mniej i bardziej znanych praskich piwiarniach i browarach restauracyjnych.

Piwna Praga
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Pragi. Po przyjeździe pierwsza degustacja piwa w browarze restauracyjnym i następnie spacer przez Hradczany z Zamkiem Praskim, katedrą św. Wita. Z Hradczan spacer do barokowej dzielnicy Mala Strana na kufel piwa w jednej z tamtejszych piwiarni lub browaru restauracyjnego. Następnie przejście w stronę Wełtawy i spacer po Moście Karola. Po spacerze przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację do restauracji „U Fleku” lub wybranego browaru restauracyjnego. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i kontynuacja spaceru po Pradze z uwzględnieniem tematyki piwnej, m.in.: Plac Wacława, Brama Prochowa, Rynek Starego Miasta wraz z Ratuszem i zegarem astronomicznym Orloj. W czasie zwiedzania przerwa na kufel piwa oraz obiad z degustacją piwa. Wyjazd z Pragi w godzinach popołudniowych i powrót do Polski w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Pragi „Piwna Praga” jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwnym szlakiem do Czeskiego Krumlova

Piwny Wiedeń

Północna Bawaria i Pilzno

Wycieczka do Pragi – wersja standardowa

Wycieczka do Czeskiego Krumlova i Południowych Czech – wersja standardowa

Wycieczki do Czech – programy standardowe