Wycieczka czeskie browary i widok na zamek z wieżą w Czeskim Krumlovie
Wycieczka czeskie browary i minibrowary, kufel piwa z Czeskiego Krumlova

Czeskie browary i minibrowary – wycieczka integracyjna do Czech

Czeskie browary i minibrowary to wycieczka integracyjna ze zwiedzaniem urokliwych czeskich miast i miasteczek: Telča, Třeboǹa, Czeskich Budziejowic i Czeskiego Krumlova, który jest unikatem na skalę europejską. Podczas wyjazdu zaplanowano 5 degustacji piw z browarów restauracyjnych i większych browarów przemysłowych oraz wizytę w browarze w Třeboǹu.

Piwnym szlakiem do Czeskiego Krumlova
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Republiki Czeskiej do Telča i spacer po miasteczku, m.in.: zamek z zewnątrz, rynek z renesansowymi kamienicami oraz pierwsza degustacja piwa. Po degustacji przejazd do miasta Třeboǹ i zwiedzanie miejscowego browaru z kuflem piwa. Naastępnie przejazd do hotelu w Czeskich Budziejowicach lub okolicy, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem kolacja z piwem w wybranej restauracji lub browarze restauracyjnym. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Czeskiego Krumlova na spacer po mieście, m.in.: zamek, rynek z renesansowym ratuszem, kościół św. Wita oraz obiad z piwem z lokalnego browaru. Przejazd do Czeskich Budziejowic na spacer po historycznym centrum miasta, m.in.: Plac Przemysła Ottokara, Biała Wieża, Czarna Wieża. Po spacerze ostatnia degustacja piwa w mieście lub w minibrowarze na trasie przejazdu do Polski. Powrót do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

„Czeskie browary i minibrowary-wycieczka integracyjna do Czech” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwo, piłka, samochody – wycieczka piwna do Bawarii

Słowackim szlakiem piwa

Północna Bawaria i Pilzno

Wycieczka do Czeskiego Krumlova i Południowych Czech – wersja standardowa

Wycieczka do Pragi – wersja standardowa

Wycieczki do Czech – programy standardowe