Wycieczka na piwo do Austrii, zabytkowy kościół w centrum Wiednia
Wycieczka na piwo do Austrii i kufel ciemnego piwa

Wycieczka na piwo do Austrii

Wycieczka na piwo do Austrii do jej stolicy Wiednia, koncentrująca się przede wszystkim na kulturze piwnej miasta. W programie spacer po historycznym centrum Wiednia przeplatany degustacjami nowofalowych propozycji austriackich oraz klasycznych piw w tradycyjnych browarach restauracyjnych. Wycieczka piwna do Wiednia to także niebanalna propozycja na firmowy wyjazd integracyjny. 

Piwny Wiedeń
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy lub Słowację do Austrii i dalej do Wiednia. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja piwa w wybranym minibrowarze lub multitapie. Po degustacji spacer po centrum Wiednia m.in.: Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów, kościół Augustianów, Opera, ulice handlowe Kärtner i Graben, katedra św. Szczepana, Plac Żydowski. Po spacerze druga degustacja piw z jednodaniowym obiadem w wybranym minibrowarze lub restauracji. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do wybranego browaru restauracyjnego w Wiedniu na kolejną degustację piw i kolację. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i kontynuacja pobytu w Wiedniu, m.in.: przejazd na wzgórze Kahlenberg, z którego roztacza się widok na miasto i z którego Jan III Sobieski rozpoczął Odsiecz Wiedeńską. Powrót do centrum i pierwsza degustacja piw, a następnie przejazd na spacer po terenie pałacu Belwederskiego. Po spacerze druga degustacja piw połączona z obiadem. Wyjazd z Wiednia godzinach popołudniowych i powrót do Polski w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Austrii „Piwny Wiedeń” jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwna Praga

Austriacki winiarsko piwny mix

Minibrowary Bratysławy i Wiednia