Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka na piwo do Austrii, zabytkowy kościół w centrum Wiednia
Wycieczka na piwo do Austrii i kufel ciemnego piwa

Wycieczka na piwo do Austrii

Wycieczka na piwo do Austrii do jej stolicy Wiednia, koncentrująca się przede wszystkim na kulturze piwnej miasta. W programie spacer po historycznym centrum Wiednia przeplatany degustacjami nowofalowych propozycji austriackich oraz klasycznych piw w tradycyjnych browarach restauracyjnych. Wycieczka piwna do Wiednia to także niebanalna propozycja na firmowy wyjazd integracyjny. 

Piwny Wiedeń
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy lub Słowację do Austrii i dalej do Wiednia. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja piwa w wybranym minibrowarze lub multitapie. Po degustacji spacer po centrum Wiednia trasą przez Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów, kościół Augustianów w stronę Opery. Kolejnymi punktami spaceru są ulice handlowe Kohlmarkt i Graben oraz katedra św. Szczepana, .Po spacerze druga degustacja piw z jednodaniowym obiadem w wybranym minibrowarze lub restauracji. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do wybranego browaru restauracyjnego w Wiedniu na kolejną degustację piw i jednodaniową kolację. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i kontynuacja pobytu w Wiedniu. Dzień rozpocznie przejazd na wzgórze Kahlenberg, z którego roztacza się widok na miasto, a z którego Jan III Sobieski rozpoczął Odsiecz Wiedeńską. Po wizycie na wzgórzu powrót do centrum na pierwszą degustację piw w wybranym browarze restauracyjnym lub multitapie. Następnie przejazd na spacer po terenie pałacu Belwederskiego i jego ogrodach, po którym planowana jest druga degustacja piw połączona z jednodaniowym obiadem. Po obiedzie czas wolny i wyjazd z Wiednia godzinach popołudniowych. Powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 25 – 30 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Austrii „Piwny Wiedeń” jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwna Praga

Austriacki winiarsko piwny mix

Minibrowary Bratysławy i Wiednia

Wycieczka do Wiednia – wersja standardowa