Wycieczka na piwo do Niemiec. Widok na stare miasto w Rgensburgu
Wycieczka na piwo do Niemiec, degustacja piwa w browarze restauracyjnym

Wycieczka na piwo do Niemiec i Czech

Wycieczka na piwo do Niemiec i Czech to program łączący klasykę piwowarstwa przełamaną nowofalowymi propozycjami. Pilzner, Weiβbier, Rauchbier, IPA, Pale Ale to piwne style, które bedzie można spróbować w czasie tej piwnej podróży. Dodatkowymi atrakcjami są zwiedzanie browaru Prazdroj, spacer po Regensburgu (Ratyzbonie) oraz Bambergu posiadającym klimatyczną starówkę oraz bogate tradycje piwne, z piwami wędzonymi na czele.

Północna Bawaria i Pilzno
(3 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach porannych, przejazd do Czech do Pilzna i pierwsza degustacja piw. Następnie spacer po mieście m.in.: rynek z katedrą św. Bartłomieja i zwiedzanie browaru Prazdroj (rezerwacji najlepiej dokonywać z dużym wyprzedzeniem). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację z piwem do restauracji lub browaru restauracyjnego. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Regensburgu (Ratyzbony). Pierwsza degustacja piwa i następnie zwiedzanie miasta, m.in.: Kamienny Most, Katedra św. Piotra, Stary Ratusz, brama rzymska Porta Pretoria, Haidplatz. Kolejna degustacja połączona z jednodaniowym obiadem. Przejazd do hotelu w Norymberdze lub okolicy, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Przejazd do Norymbergi na krótki spacer po mieście, m.in.: zamek Kaiserburg, Dom Albrechta Dűrera, Kościół św. Sebalda, fontanna Schőner Brunnen i kolację z degustacją piwa. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Bambergu. Pierwsza degustacja piw i spacer po mieście, m.in.: Katedra, Nowa Rezydencja, Stary Ratusz, piwiarnia Schlenkerla. Jednodaniowy obiad w wybranym browarze restauracyjnym z charakterystycznym dla miasta piwem wędzonym. Wyjazd z Bambergu w godzinach popołudniowych i powrót do Polski w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Niemiec i Czech jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwo, piłka, samochody – wycieczka na piwo do Bawarii

Na piwo do Belgii

Na piwo do Berlina

Wycieczka piwna do Pragi

Wycieczka do Bawarii – program standardowy