Wyjazd szlakiem piwa do Czech

Wycieczka szlakiem piwa do Czech na Morawy Południowe to propozycja łamiąca stereotypy! Wyjazd piwny do najbardziej znanego regionu winiarskiego w Czechach, a mianowicie Południowych Moraw. W programie trzy degustacje zarówno czeskiej klasyki jak i piw „piwnej rewolucji” oraz spacer po uroczym Mikulovie.

Minibrowary Południowych Moraw
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Republiki Czeskiej  do wybranego browaru restauracyjnego na Morawach Południowych, np. w miejscowości Sokolnice lub Hustopeče i pierwsza degustacja piw. Następnie przejazd do Mikulova na spacer po mieście, m.in. Rynek z grobowcem rodu Dietrichstein, Wzgórze Zamkowe. Po spacerze kolejna degustacja połączona z przerwą na obiad. Następnie przejazd do trzeciego browaru restauracyjnego na ostatnią degustację. Wyjazd z Moraw w późnych godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd szlakiem piwa do Czech jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Czeski piwno-winny mix

Piwne Morawy

Na piwnym pograniczu