Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka szlakiem piwa do Czech - widok na zamek w Mikulovie.
Wyjazd szlakiem piwa do Czech - szklanka piwa na beczkach po winie.

Wyjazd szlakiem piwa do Czech

Wycieczka szlakiem piwa do Czech na Morawy Południowe to propozycja łamiąca stereotypy! Dlaczego? Morawy Południowe to najbardziej znany region winiarski Republiki Czeskiej, który podczas tej wycieczki nie będzie odkrywany jednak przez bardzo oczywisty pryzmat wina, ale przez smaki warzonych tam piw. W programie trzy degustacje zarówno czeskiej klasyki jak i piw „piwnej rewolucji” oraz spacer po uroczym Mikulovie.

Minibrowary Południowych Moraw
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Republiki Czeskiej do wybranego browaru restauracyjnego na Morawach Południowych, np. w miejscowości Sokolnice lub Hustopeče na pierwszą degustację piw. Po degustacji przejazd do najbardziej urokliwego miasteczka w regionie, jakim jest Mikulov. Spacer po mieście przez Rynek z grobowcem rodu Dietrichstein oraz Kolumną Trójcy Świętej na Wzgórze Zamkowe, na którym wznosi się dominujący nad okolicą zamek. Po spacerze kolejna degustacja piwa w miejscowym browarze restauracyjnym połączona z przerwą na obiad. Po obiedzie i czasie wolnym przejazd do trzeciego browaru restauracyjnego na ostatnią degustację piw. Wyjazd z Moraw w późnych godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach do 20 – 25 osób.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd szlakiem piwa do Czech jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Czeski piwno-winny mix

Piwne Morawy

Na piwnym pograniczu

Wycieczki do Czech – programy standardowe