Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wyjazd firmowy na piwo Czechy, widok na zamek Bouzov
Wyjazd firmowy na piwo do Czech, kufel piwa w browarze restauracyjnym

Wyjazd firmowy na piwo do Czech

Wyjazd firmowy na piwo do Czech, a dokładnie na Morawy. W programie wycieczki spacer po Štramberku i Ołomuńcu oraz zwiedzanie muzeum samochodów Tatra i zamku Bouzov. Oczywiście nie zabraknie degustacji klasycznych czeskich piw oraz propozycjami piw „nowej fali” w wybranych browarach restauracyjnych. 

Piwne Morawy
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Republiki Czeskiej do wybranego browaru restauracyjnego na pierwszą degustację piwa, którą w wybranych miejscach można połączyć ze zwiedzaniem minibrowaru. Po degustacji przejazd do miasta Kopřivnice na zwiedzanie muzeum samochodów Tatra, gdzie zobaczyć można samochody ciężarowe Tatra biorące udział w rajdach Prayż – Dakar oraz kilkanaście innych pojazdów produkowanych przez firmę łącznie z kopią pierwszego automobilu na terenie Austro-Węgier. Po zwiedzaniu krótki przejazd do miasteczka Štramberk na spacer po jego historycznym centrum oraz degustację piwa w miejscowym browarze restauracyjnym. Po wizycie w miasteczku podróż do hotelu w Ołomuńcu. Po przyjeździe zakwaterowanie  i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjście na kolację z piwem. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i spacer po Ołomuńcu, który posiada druga najrozleglejszą strefę zabytkową w Republice Czeskiej. Przejście przez Dolny Rynek z Kolumną Trójcy Świętej (obiekt z listy światowego dziedzictwa UNESCO) na Górny Rynek i dalej obok Kaplicy Sarkandrowskiej do Katedry św. Wacława. Po spacerze pierwsza degustacja w wybranym browarze restauracyjnym. Następnie przejazd do miejscowości Bouzov na zwiedzanie miejscowego zamku, który w przeszłości był siedzibą Zakonu Krzyżackiego. Po zakończonym zwiedzaniu przejazd do wybranej restauracji lub minibrowaru na jednodaniowy obiad połączony z kolejną degustacją piw. Po posiłku wyjazd w drogę do Polski i powrót do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd firmowy na piwo do Czech „Piwne Morawy” jest jedną z propozycji wycieczek LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwnym szlakiem do Czeskiego Krumlova

Piwna Praga

Piwny Wiedeń

„Piwo, piłka, samochody” – wycieczka na piwo do Bawarii

Na piwo do Belgii

Na piwnym pograniczu

Wycieczka na Morawy – wersja standardowa

Wycieczka do Pragi – wersja standardowa

Morawy i Dolina Wachau – wycieczka standardowa

Wycieczki do Czech – programy standardowe