Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wyjazd integracyjny na piwo i wino. Lampki wina w piwniczce winiarskiej
Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech. Kufle z jasnym piwem na stole

Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech

Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech to oryginalna propozycja na wycieczkę dla grup i firm, która łączy dwa tematyczne wyjazdy w jedną imprezę w klimacie piwa i wina! Pierwszy dzień poświęcony jest piwu i degustacjom w browarach restauracyjnych Ołomuńca i Brna. Drugi dzień to klimaty winiarskie w najbardziej malowniczej części Moraw Południowych – oczywiście także z degustacjami morawskich win.

Czeski piwno-winny mix
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach porannych i przejazd do Republiki Czeskiej do Ołomuńca. Po przyjeździe krótkie zwiedzanie Katedry św. Wacława oraz pierwsza degustacja klasycznych czeskich piw (jasne i ciemne) w miejscowym browarze restauracyjnym. Po degustacji spacer przez historyczne centrum miasta w stronę Górnego i Dolnego Rynku, na którym zobaczyć można Kolumnę Trójcy Świętej – największą tego typu kolumnę w Europie, wpisana także na listę dziedzictwa UNESCO). Po zwiedzaniu druga degustacja w kolejnym z ołomunieckich browarów restauracyjnych lub minibrowarze poza miastem połączona z przerwą obiadową. Następnie przejazd do Brna lub okolicy, zakwaterowanie w hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do browaru restauracyjnego na jednodaniową kolację z degustacją piwa. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na obszar Południowych Moraw do miejscowości Popice. Po przyjeździe pierwsza degustacja win w wybranej winnicy. Następnie przejazd do położonego na granicy z Austrią Mikulova na zwiedzanie miasteczka. Spacer przez rynek z kolumną Świętej Trójcy i grobowcem rodu Dietrichstein do zamku, gdzie zaplanowany jest wstęp na ekspozycję winiarską z największą renesansową beczką na wino w Europie. Następnie przejazd do miejscowości Valtice i krótki spacer w ogrodzie pałacowym oraz możliwość wejścia do Salonu Win Republiki Czeskiej, który prezentuje 100 najlepszych win w kraju. Następnie zwiedzanie Valtickiego Podziemia (system piwniczek winiarskich połączonych korytarzami) wraz z kolejną degustacją win i drobnymi przekąskami. Wyjazd z Valtic późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Austriacki winiarsko-piwny mix

Wycieczka na Morawy – wersja standardowa

Winnice Katalonii i piwa Barcelony

Piwny Londyn

Piwny Wiedeń

Piwna Praga

Wycieczka do Pragi – wersja standardowa

Na piwo do Belgii

Piwo, piłka, samochody – wycieczka piwna do Bawarii

Wycieczki do Czech – programy standardowe