Wyjazd integracyjny na piwo i wino. Lampki wina w piwniczce winiarskiej
Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech. Kufle z jasnym piwem na stole

Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech

Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech to oryginalna propozycja na wycieczkę dla grup i firm, która łączy dwa tematyczne wyjazdy w jedną imprezę w klimacie piwa i wina! Pierwszy dzień poświęcony jest piwu i degustacjom w browarach restauracyjnych Ołomuńca i Brna. Drugi dzień to klimaty winiarskie w najbardziej malowniczej części Moraw Południowych – oczywiście także z degustacjami morawskich win.

Czeski piwno-winny mix
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach porannych, przejazd do Ołomuńca. Pierwsza degustacja w miejscowym browarze restauracyjnym i następnie spacer przez historyczne centrum miasta, m.in.: Górny i Dolny Rynek, kolumna Trójcy Świętej, ratusz miejski. Druga degustacja w kolejnym z ołomunieckich browarów restauracyjnych lub minibrowarze poza miastem połączona z przerwą obiadową. Następnie przejazd do Brna lub okolicy, zakwaterowanie w hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do browaru restauracyjnego na kolację z degustacją piwa. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do miejscowości Popice na pierwszą degustacja win. Następnie przejazd do Mikulova i zwiedzanie miasta, m.in.: zamek (ekspozycja winiarska), rynek z kolumną Świętej Trójcy i grobowcem rodu Dietrichstein. Następnie przejazd do Lednic i krótki spacer w ogrodzie pałacowym. Przejazd do Valtic i zwiedzanie Valtickiego Podziemia wraz z kolejną degustacją win. Wyjazd z Valtic późnym popołudniem i powrót do Polski w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd integracyjny na piwo i wino do Czech jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Austriacki winiarsko-piwny mix

Winnice Katalonii i piwa Barcelony

Piwny Londyn

Piwny Wiedeń

Piwna Praga

Na piwo do Belgii

Piwo, piłka, samochody – wycieczka piwna do Bawarii