Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka do Stramberka - uliczka z widokiem na wieżę Truba
Wycieczka do Sztramberka. Samochód strażacki w muzeum Tatra

Wycieczka do Štramberka 

Wycieczka do Štramberka, Nowego Jičina oraz muzeum samochodów Tatra w mieście Kopřivnice to propozycja na spokojny i niedrogi jednodniowy wyjazd do Republiki Czeskiej. W programie znajduje się zwiedzanie malowniczych miasteczek oraz ciekawego muzeum samochodów, a także czas wolny na wypicie kufla czeskiego piwa.
Wycieczka jest ciekawą propozycją na jednodniowy wyjazd zarówno dla organizacji społecznych z terenów województwa śląskiego, części województwa małopolskiego i opolskiego, jak i dla grup wycieczkowych i konferencyjnych przebywających w Ustroniu, Wiśle, Koniakowie, Istebnej czy Szczyrku. Wyjazd można połączyć ze wspólną degustacją piwa w wybranym browarze restauracyjnym.
 

Morawy Północne
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych i przejazd do miasta Kopřivnice, gdzie znajduje się muzeum samochodów TATRA. Ekspozycja zawiera kilkadziesiąt samochodów produkowanych przez zakład Tatry, w tym kopię pierwszego automobilu wyprodukowanego na terenie Monarchiu Austro-Węgierskiej. Zobaczyć można także oryginalne samochody ciężarowe Tatra, które brały udział w rajdach Paryż – Dakar. Po zwiedzeniu muzeum przejazd do Štramberka i spacer po mieście, m.in.: uliczki z charakterystycznymi drewnianymi domami, rynek oraz wzgórze zamkowe z wieżą Truba. Po spacerze czas wolny na degustację degustacja piwa w miejscowym browarze restauracyjnym. Następnie przejazd do Nowego Jičina i krótki spacer p historycznym centrum miasta oraz zwiedzanie ekspozycji związanej z historią produkcji kapeluszy w regionie. Po zwiedzaniu wyjazd z miast i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w późnych godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Štramberka jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Kromierzyż 

 Zamek Bouzov i Ołomuniec

 Na piwnym pograniczu 

Beskidzkie minibrowary