Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Torre de Belem - wycieczka do Lizbony
Wycieczka do Lizbony - widok na Plac Comercio

Wycieczka do Lizbony dla firm i grup

Wycieczka do Lizbony samolotem to propozycja dla grup chcących spokojnie poznać najważniejsze miejsca Lizbony oraz poczuć atmosferę tego miasta. Dodatkowymi atrakcjami wyjazdu są wizyta w Pałacu Pena oraz na Cabo da Roca – najbardziej na zachód wysuniętym punktem kontynentalnej Europy.

Lizbona
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Portugalii. Przylot na lotnisko w Lizbonie i w zależności od godziny przylotu przejazd do centrum miasta na zwiedzanie jego wybranej części lub przejazd do hotelu i czas na odświeżenie. Po krótkim odpoczynku wyjazd lub wyjście na spacer po wybranej części miasta, np. zwiedzanie terenu Zamku św. Jerzego, z murów którego rozciąga się panorama na miasto, a następnie zejście w stronę Placu Figueira oraz Placu Pedra IV zwanego popularnie Rossio.  Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd na dalsze zwiedzanie Lizbony. Rozpoczęcie od wizyty w Panteonie Narodowym w dawnym Kościele Santa Engrácia i następnie spacer do Klasztoru i Kościoła św. Wincentego za Murami oraz do punktu widokowego Portas do Sol. Dalej przejście do Katedry Se oraz Placu Comercio z pomnikiem konnym portugalskiego króla Józefa I. Po pierwszej części zwiedzania przerwa do dyspozycji grupy a po niej spacer przez deptak Rua Augusta do Windy Santa Justa i wjazd na Plac Carmo skąd dalszy spacer do Kościoła São Roque. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Kościoła Santa Maria de Belem i Klasztoru Hieronimitów, który jest jednym z najlepszych w kraju przykładów tzw. stylu manuelińskiego – połączenia gotyku i renesansu. W nim też znajduje się grobowiec portugalskiego odkrywcy Vasco da Gamy. Następnie przejście w stronę Wieży Belem, która strzegła dostępu do portu w mieście. Po porannym pobycie w mieście przejazd do Cabo da Roca – najbardziej na zachód wysuniętego punktu kontynentalnej Europy. Następnie przejazd do miejscowości Sintra na zwiedzanie Pałacu Pena. Powrót do hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjście na kolację w restauracji, którą można także połączyć z koncertem muzyki fado.  Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Propozycjami na ten dzień może być wizyta w Oceanarium lub Narodowym Muzeum Azulejo (charakterystycznych portugalskich płytek ceramicznych) oraz czas wolny w centrum Lizbony. Następnie przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Lizbony dla firm i grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Porto i Coimbra

 Malaga i Granada

 Sewilla i Kordoba

Barcelona