Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Andaluzja - wycieczka do Sewilli i Kordoby dla grup. Widok na katedrę w Sewilli.
Andaluzja - wycieczka do Sewilli i Kordoby dla firm i grup. Widok na ogród w pałacu Alcazar w Kordobie.

Andaluzja – wycieczka do Sewilli i Kordoby dla grup i firm

Andaluzja – wycieczka do Sewilli i Kordoby to propozycja dla grup chcących poznać dwa fascynujące miasta hiszpańskiego południa. To tutaj można spotkać mieszankę kulturową będącą efektem przenikania się wpływów europejskich oraz arabskich, której przykładem jest choćby Wielki Meczet w Kordobie oraz pałace alcazar
 

Sewilla i Kordoba
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Sewilli i w zależności od godziny przylotu przejazd do centrum miasta na zwiedzanie jego wybranej części lub przejazd do hotelu i czas na odświeżenie. Po krótkim odpoczynku wyjazd lub wyjście do centrum miasta i spacer po jego wybranej części lub wizyta w oceanarium. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Sewilli – największego miasta południa kraju. Spacer od Placu Hiszpańskiego, który wraz z dominującym tu budynkiem Pałacu Hiszpańskiego powstał  w 1929 roku na potrzeby Wystawy Iberoamerykańskiej. Następnie przejście w stronę zabudowań Uniwersytetu Sewilskiego oraz Pałacu św. Elmo i dalej do Katedry Najświętszej Marii Panny, która uważana jest z jedną z dwóch największych gotyckich świątyń na świecie. Zwiedzanie katedry i następnie dalszy spacer do  Plaza Nueva i Kościoła Najświętszego Zbawiciela (Iglesia del Salvador) oraz futurystycznej konstrukcji z drewna Las Setas, będącej także platformą widokową na miasto.  pałac Alcazar. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Kordoby. Po przyjeździe do miasta przejście przez Most Rzymski do Wielkiego Meczetu (La Mezquita), który powstał w VIII wieku, a później został przekształcony w kościół katolicki. Następnie zwiedzanie Alcazaru – Zamku Królów Katolickich wraz z przylegającymi do obiektu ogrodami. Po zwiedzeniu obiektu przejście uliczkami starego miasta do Plaza de las Tendilas. Czas wolny do dyspozycji grupy, a po nim przejazd do wybranego winiarstwa na degustację win. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Możliwość zwiedzenia słynnego pałacu mauretańskiego – Alcazar lub pałacu miejskiego „Dom Piłata” wzniesionego pod koniec XV wieku. Następnie czas wolny w mieście, a po nim przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualna ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Andaluzja – wycieczka do Sewilli i Kordoby jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Barcelona

Malaga i Granada

Madryt i Toledo