Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Madryt i Toledo - wyjazd dla firm i grup. Widok ogólny na Toledo.
Madryt i Toledo - wyjazd firmowy i dla grup. Widok na część Pałacu Królewskiego w Madrycie.o

Madryt i Toledo – wyjazd dla firm i grup

Madryt i Toledo – wyjazd dla firm i grup chcących poznać tętniącą życiem stolicę Hiszpanii oraz zabytkowe, pełne krętych uliczek Toledo. 

Madryt i Toledo
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Madrycie i w zależności od godziny przylotu rozpoczęcie zwiedzania bezpośrednio po przybyciu do miasta lub przejazd do hotelu i zakwaterowanie, a następnie zwiedzanie wybranej części Madrytu. Zwiedzanie miasta w formie przejazdu autokarem lub środkami transportu publicznego oraz spaceru. Na trasie dworzec kolejowy Atocha, brama triumfalna Puerta del Alcala, Plaza de Cibeles z ratuszem, ulica Gran Via, Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa oraz  pomnikiem Don Kichota i Sancho Pansy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd/wyjście na zwiedzanie Madrytu w formie spaceru. Przejście przez Plac Izabelli II z pomnikiem królowej Izabelli oraz budynkiem opery Tetro Real w stronę Plaza de Orienta oraz do Pałacu Królewskiego. Następnie zwiedzanie Katedry Almudena i dalszy spacer do placu de la Villa, Targu San Miguel oraz Plaza Mayor i placu Puerta del Sol. Przejazd metrem na zwiedzanie stadionu Santiago Bernabeu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd autokarem do Toledo na zwiedzanie miasta. Spacer od bramy miejskiej Puerta Nueva do bramy Puerta del Sol i dalej do Plaza de Zocodover. Dalsze przejście do twierdzy Alcazar oraz monumentalnej gotyckiej Katedry Najświętszej Marii Panny, która uznawana jest za jedną z trzech najważniejszych katedr w Hiszpanii. Kolejnymi punktami na trasie zwiedzania są Kościół św. Tomasza oraz synagoga El Transito wzniesiona w stylu mauretańskim. Po zwiedzaniu i czasie wolnym przejazd na punkt widokowy na miasto. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. spacer przez teren parku Retiro w stronę Palacio de Velazquez oraz Pałacem Kryształowym (Palacio Retiro) w stronę Muzeum Prado i indywidualna wizyta w obiekcie lub czas wolny w Madrycie. Przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Ostateczny program wycieczki jest uzależniony od ostatecznych godzin lotów w pierwszym i ostatnim dniu wyjazdu.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Madryt i Toledo – wyjazd dla firm i grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Barcelona

Malaga i Granada

Sewilla i Kordoba