Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Malaga i Granada - wycieczka dla grup. Widok na pałac Alhambra w Granadzie.
Malaga i Granada - wycieczka dla grup i firm. Widok na tył katedry w Maladze.

Malaga i Granada – wycieczka dla grup i firm

Malaga i Granada – wycieczka dla grup i firm chcących poznać Malagę – największe miasto hiszpańskiego wybrzeża Costa del Sol oraz pałac Alhambra będący najwybitniejszym przykładem architektury arabskiej w Europie. Dodatkowymi atrakcjami wyjazdu są możliwość poznania części wybrzeża Costa del Sol podczas wizyty w miasteczku Mijas oraz zwiedzania jaskini Cueva de Nerja.

Malaga i Granada
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Maladze i w zależności od godziny przylotu oraz ustaleń z grupą rozpoczęcie zwiedzania bezpośrednio po przybyciu do Hiszpanii lub przejazd do hotelu na Costa del Sol. Zakwaterowanie i czas wolny do dyspozycji uczestników lub po krótkim odpoczynku wyjazd na spacer po Mijas – jednym z tzw. białych miasteczek. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i przejazd do Malagi na zwiedzanie miasta. Spacer po zachowanych murach dawnego zamku Gibralfaro, z których roztacza się widok na miasto i dalej przejście do zamku Alcazaba na zwiedzanie obiektu. Następnie przejście do ruin Teatru Rzymskiego z I wieku oraz w stronę Katedry Wcielenia (Catedral de la Encarnación de Málaga). Zwiedzanie świątyni, która jest mieszanką dominującego renesansu z dodatkiem gotyku i baroku. Po wizycie w katedrze spacer do głównego placu miasta Plaza de la Constitución oraz do hali targowej Mercado Central de Atarazanas. Czas wolny do dyspozycji grupy. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd do Granady na zwiedzanie miasta. Rozpoczęcie od wizyty w Alhambrze – mauretańskim zespole pałacowo-parkowym, będącym najwybitniejszym przykładem budownictwa arabskiego w Europie. Po zwiedzeniu Alhambry spacer po historycznym centrum Grenady przez Plaza Nueva i plaza Santa Ana do Katedry Najświętszej Marii Panny od Wcielenia (Catedral de Santa María de la Encarnación), do której przylega Kaplica Królewska (Capilla Real). Po czasie wolnym krótki spacer po najstarszej dzielnicy miasta Albaicín do punktu widokowego. Następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. zwiedzanie jaskini Cueva de Nerja, która jest jedną z najciekawszych jaskiń w kraju z bardzo bogatą szatą naciekową i największym stalagnatem na świecie, liczącym 32 metry wysokości. Następnie czas wolny w miasteczku Nerja. Przejazd na lotnisko w Maladze i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Malaga i Granada – wycieczka dla grup i firm jest jedna z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Barcelona

Madryt i Toledo

Sewilla i Kordoba

Wyjazd motywacyjny do Hiszpanii