Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Katalonia - wycieczka do Barcelony i zwiedzanie
Wycieczka do Barcelony z wjazdem na wzgórze Tibidabo z kościołem Serca Jezusowego na szczycie

Katalonia – wycieczka do Barcelony dla grup i firm

Katalonia – wycieczka do Barcelony to wyjazd pozwalający na spokojne poznanie jednego z najbardziej fascynujących miast europejskiej części basenu Morza Śródziemnego. W programie zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta, wśród których nie może zabraknąć architektonicznych dzieł Antonio Gaudiego. Atmosferę miasta będzie można także poczuć podczas czasu wolnego na słynnym deptaku Rambla oraz podczas wizyty w hali targowej La Boqueria. 
 

Wyjazd można zorganizować jako standardową wycieczkę lub wzbogacić go o degustacje lokalnych win lub piw rzemieślniczych oraz elementy wyjazdów motywacyjnych, np. prywatny rejs wzdłuż wybrzeża Costa Brava lub atrakcje samochodowe na torze Formuły 1.

Barcelona
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Barcelonie lub Gironie i realizacja programu zależna od godziny przylotu oraz ustaleń z grupą, np. bezpośredni przejazd do hotelu na Costa Brava lub w Barcelonie. Zakwaterowanie i w zależności od godziny przylotu i lokalizacji hotelu, czas wolny do dyspozycji grupy lub spacer w Barcelonie. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i przejazd do Barcelony na zwiedzanie miasta. Spacer po uliczkach Dzielnicy Gotyckiej (Barri  Gòtic) do Placu Królewskiego (Plaça Reial) oraz średniowiecznego kościoła Matki Boskiej Sosnowej (Santa María del Pí) i Placu Świętego Jakuba (Plaça Sant Jaume), na którym znajduje się ratusz miejski oraz budynek Generalitat de Catalunya – naczelnych władz Katalonii. Następnie przejście obok Mostu Biskupiego do Katedry św. Eulalii, która uznawana jest za jeden z najlepszych przykładów architektury gotyckiej w Hiszpanii. Dalszy spacer do najbardziej znanej hali targowej La Boqueria oraz przez część ulicy La Rambla do Placu Katalońskiego. Czas wolny i następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i przejazd do Barcelony na zwiedzanie miasta. Rozpoczęcie zwiedzania od L’Eixample – modernistycznej dzielnicy miasta z domami Antonio Gaudiego Casa Milà i Casa Batlló oraz dziełem życia architekta – kościołem Sagrada Familia. Zwiedzanie świątyni i następnie przejazd do Parku Guell, który również został zaprojektowany przez Gaudiego. Po spacerze w parku przejazd na Wzgórze Monjuic i spacer po terenach olimpijskich oraz wstęp do Wioski Hiszpańskiej (Poble Espanyol). Wjazd na wzgórze Tibidabo, gdzie znajduje się Kościół Świętego Serca Jezusowego (Temple Expiatori del Sagrat Cor), a skąd rozciąga się widok na Barcelonę. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. przejazd do Barcelony i wizyta w oceanarium lub na stadionie Camp Nou, a następnie czas wolny w mieście do dyspozycji grupy. Przy większej ilości czasu do wylotu można zaproponować przejazd do klasztoru na Montserrat.  Przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Katalonia – wycieczka do Barcelony jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Wina i winnice Katalonii

Winnice Katalonii i piwa Barcelony

Wyjazd motywacyjny do Hiszpanii

Malaga i Grenada

Madryt i Toledo

Sewilla i Kordoba