Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Dolina Wachau wycieczka jednodniowa. Widok na uprawy winogron na wzgórzach
Dolina Wachau wycieczka jednodniowa. Widok na niebieska wieżę kościelną nad Dunajem

Dolina Wachau – wycieczka jednodniowa

Dolina Wachau – jednodniowa wycieczka do jednego z najbardziej malowniczych zakątków Austrii położonego w przełomowej dolinie Dunaju. To tutaj znajdują się tak urocze historyczne miasteczka jak Durnstein, Krems oraz Melk, które swoją atmosferą i urodą przyciągają turystów z całego świata. Oczywiście nie może ich zabraknąć w programie tego wyjazdu.

Jednodniowa wycieczka do Doliny Wachau to interesująca propozycja dla organizacji społecznych, miejskich i gminnych ośrodków kultury, grup parafialnych z terenów województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Wyjazd może być także uzupełnieniem kilkudniowego pobytu na terenie Beskidu Śląskiego. 

Wyjazd można także wzbogacić o degustację win z Doliny Wachau lub okolic Krems.

Dolina Wachau
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy do Austrii do Krems na zwiedzanie miasta w formie spaceru, m.in.: kościół pijarów, kościół św. Wita, brama miejska Steiner Tor, średniowieczny pałac miejski Gozzoburg. Po zakończeniu spaceru przejazd wzdłuż naddunajskiej Doliny Wachau otoczonej wzgórzami z tarasowymi uprawami winogron oraz sadami morelowymi. Przyjazd do Melku, gdzie zaplanowane jest zwiedzanie Opactwa Benedyktynów, indywidualny spacer po miasteczku oraz czas wolny. Następnie powrót przez Dolinę Wachau i postój w Dürnstein. Spacer po miasteczku od bramy miejskiej Kremser Tor, przez Opactwo Augustianów do Zamku Dürnstein. Wyjazd z miasteczka późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w późnych godzinach nocnych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

„Dolina Wachau – wycieczka jednodniowa” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Dwa dni w Dolinie Wachau

Wiedeń i Dolina Wachau

Morawy Południowe i Dolina Wachau