Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka szlakiem piwa do Czech, wnętrze browaru restauracyjnego widziane z góry
Wycieczka szlakiem piwa do Czech, drewniany dom w skansenie

Wycieczka szlakiem piwa do Czech

Wyjazd szlakiem piwa do Czech to jednodniowa relaksacyjna wycieczka dla miłośników piwa z wizytami w podgórskich browarach restauracyjnych na terenie czeskiej części Śląska Cieszyńskiego oraz północnej części Moraw. Uzupełnieniem wyjazdu jest krótkie zwiedzanie wybranej części skansenu w Rožnovie pod Radhoštem.

Beskidzkie minibrowary
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych i przejazd do Republiki Czeskiej do wybranego browaru restauracyjnego na pierwszą degustację piwa. Po degustacji przejazd do miasta Rožnov pod Radhoštem i spacer po wybranej części miejscowego skansenu, który jest największym obiektem tego typu w Republice Czeskiej. Do zwiedzania można zaproponować część zwaną Drewniane Miasteczko lub Wałaska Wioska. Po zwiedzeniu skansenu przejazd do kolejnego browaru restauracyjnego na degustację piw połączoną z przerwą obiadową. Następnie przejazd do trzeciego minibrowaru na ostatnia degustację podczas wycieczki. Powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach do 20 – 25 osób.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka szlakiem piwa do Czech jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Minibrowary Południowych Moraw

Piwny Ołomuniec

Na piwnym pograniczu

Wycieczki do Czech – programy standardowe