Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka szlakiem piwa na Słowację. Widok na zamek na wzgórzu w mieście Trenczyn
Wycieczka szlakiem piwa na Słowację. Kufel jasnego piwa na stole

Wycieczka szlakiem piwa na Słowację

Wycieczka szlakiem piwa na Słowację to wyjazd umożliwiający degustację piw w pięciu słowackich browarach restauracyjnych ulokowanych od Trenczyna po Bratysławę. To także okazja do spróbowania piw w klasycznych stylach oraz słowackich propozycji piwnej rewolucji. Oczywiście w programie nie zabraknie elementów zwiedzania w postaci spaceru po Bratysławie, Trenczynie i ruinach Zamku Devin. Prezentowany program to także oryginalna propozycja na wyjazd firmowy na piwo.

Słowackim szlakiem piwa
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach porannych. Przejazd na Słowację do Trnavy, gdzie zaplanowana jest pierwsza degustacja piwa w miejscowym browarze restauracyjnym. Następnie przejazd do Bratysławy i krótki spacer po mieście od Wzgórza Zamkowego z budynkiem parlamentu słowackiego, Zamkiem i barkowym ogrodem do Katedry św. Marcina. Kolejnymi punktami spaceru będą Ulica Venturska oraz Wieża Michalska i Rynek. Po zwiedzaniu historycznego centrum miasta przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację z piwem do wybranego browaru restauracyjnego. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do miejscowości Devin na spacer po ruinach miejscowego zamku wznoszącego się na skale nad Dunajem. Następnie przejazd do Pieszczan na degustację piw w miejscowym browarze restauracyjnym, która połączona jest z przerwą obiadową. Po obiedzie przejazd do Trenczyna na krótki spacer po mieście do Placu Pokoju, Bramy Miejskiej i synagogi oraz na ostatnią degustację piw. Wyjazd z miasta w późnych godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka szlakiem piwa na Słowację jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Na piwo do Bratysławy

Minibrowary Bratysławy i Wiednia

Piwne Morawy