Wycieczka firmowa do Austrii na piwo i wino

Wyjazd firmowy do Austrii w klimacie piwa i wina! W pierwszym dniu wizyta w Wiedniu z degustacjami piw w wybranych browarach restauracyjnych serwujących austriacką klasykę piwną i propozycje nowofalowe. Drugi dzień to wizyta w uroczej Dolinie Wachau połączona z degustacjami win. Wspólne degustacje piw i win to także doskonała okazja do integracji grupy lub współpracowników.

Winiarsko piwny mix
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy i Austrię do Wiednia. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja w wybranym minibrowarze lub multitapie, a następnie spacer po centrum Wiednia. Przejście przez obszar Hofburgu – zimowa rezydencja Habsburgów w stronę kościoła Augustianów oraz Opery. Dalszymi punktami na trasie są ulice handlowe Kohlmarkt i Graben oraz katedra św. Szczepana. Po spacerze druga degustacja piw z jednodaniowym obiadem w wybranym minibrowarze lub restauracji. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do wybranego minibrowaru na ostatnią w tym dniu degustację połączoną z jednodaniową kolacją. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd w stronę Doliny Wachau do miasta Krems na spacer po jego zabytkowym centrum. Na trasie przejścia, m.in.: kościół pijarów, kościół św. Wita, brama miejska Steiner Tor, średniowieczny Gozzoburg. Po spacerze przejazd do wybranego winiarstwa na pierwszą degustację wina. Następnie przejazd wzdłuż naddunajskiej Doliny Wachau do Melku, gdzie zaplanowany jest spacer po miasteczku i terenie opactwa oraz kolejna degustacja win. Powrót przez Dolinę Wachau i postój na spacer w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miasteczek doliny – Dürnstein. Na trasie spaceru brama miejska Kremser Tor, główna ulica miasteczka – Hauptsrasse, Zamek Dürnstein. Wyjazd z Dürnstein późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 25 – 30 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka firmowa do Austrii na piwo i wino to jedna z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwny Wiedeń

Piwny Londyn

Czeski piwno-winny mix