Wycieczka firmowa do Austrii na piwo i wino

Wyjazd firmowy do Austrii w klimacie piwa i wina! W pierwszym dniu wizyta w Wiedniu z degustacjami piw w wybranych browarach restauracyjnych serwujących austriacką klasykę piwną i propozycje nowofalowe. Drugi dzień to wizyta w uroczej Dolinie Wachau połączona z degustacjami win. Wspólne degustacje piw i win to także doskonała okazja do integracji grupy lub współpracowników.

Winiarsko piwny mix
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Wiednia. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja w wybranym minibrowarze lub multitapie. Spacer po centrum Wiednia m.in.: Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów, kościół Augustianów, Opera, ulice handlowe Kärtner i Graben, katedra św. Szczepana, Plac Żydowski. Druga degustacja piw z jednodaniowym obiadem w wybranym minibrowarze lub restauracji. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do wybranego minibrowaru na degustację i kolację. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Krems i spacer po mieście, m.in.: kościół pijarów, kościół św. Wita, brama miejska Steiner Tor, Gozzoburg. Przejazd do wybranego winiarstwa na degustację wina. Następnie przejazd wzdłuż naddunajskiej Doliny Wachau do Melku, gdzie spacer po miasteczku i terenie opactwa oraz kolejna degustacja win. Powrót przez Dolinę Wachau i postój na spacer w Dürnstein. Wyjazd z Austrii późnym popołudniem i powrót do Polski w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka firmowa do Austrii na piwo i wino jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwny Wiedeń

Piwny Londyn

Czeski piwno-winny mix