Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka winiarska do Hiszpanii. Nowoczesne winiarstwo na wzgórzu
Wycieczka winiarska do Hiszpanii. Degustacja win z Rioja

Wycieczka winiarska do Hiszpanii do regionu Rioja

Pięciodniowa wycieczka winiarska do Hiszpanii do regionu Rioja będącym najbardziej rozpoznawalnym i znanym obszarem produkcji win w Hiszpanii. Spokojne zwiedzanie malowniczych kamiennych miasteczek położonych na wzgórzach z degustacjami win regionu. Nie zabraknie także wizyty w futurystycznej winnicy Marques de Riscal i tradycyjnych winiarniach. Program można zaproponować także jako nietuzinkowy wyjazd firmowy na wino.

Wina i winiarstwa regionu Rioja
(5 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Madrycie i następnie transfer autokarem do hotelu w regionie Rioja. W zależności od godziny przylotu do Hiszpanii możliwe jest zorganizowanie degustacji win w czasie transferu z lotniska do hotelu. Po przyjeździe zakwaterowanie oraz czas wolny na odświeżenie. Wieczorem obiadokolacja z winem i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd do miasteczka Sajazarra. Po przyjeździe spacer po jego uliczkach w stronę Castillo de Sajazarra. Po spacerze przejście lub przejazd na pierwszą degustację win. Po degustacji przejazd do winnicy Vivianco i zwiedzanie znajdującego się w niej muzeum winiarskiego. Następnie przejazd do San Vincente de la Sonsierra i spacer po miasteczku w stronę górujących nad nią pozostałości średniowiecznego zamku oraz kolejna degustacja w okolicy. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i przejazd do Elciego. Po przyjeździe spacer po miasteczku w stronę futurystycznej winnicy Marques de Riscal na pierwszą degustację win. Po degustacji przejazd do Laguardia na spacer po miejscowości. Przejście uliczkami do wieży Torre Abacial i położonego przy niej Kościoła Santa María de los Reyes oraz do Plaza Mayor i Kościoła San Juan. Po spacerze czas wolny i następnie kolejna degustacja win w mieście lub okolicy. Po degustacji przejazd do Briones na spacer po miasteczku w stronę kościoła Nuestra Señora de la Asunción. Następnie przejazd do hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na obiadokolację z winem, a po niej powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do miasteczka Najera na zwiedzanie średniowiecznego klasztoru Santa María la Real. Następnie przejazd do wybranej winnicy na ostatnią degustację w regionie Rioja. Po degustacji transfer w stronę hotelu w okolicach Madrytu. Po przyjeździe zakwaterowanie oraz obiadokolacja i nocleg.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Propozycją może być zwiedzanie wybranej części Madrytu lub czas wolny w mieście. Następnie transfer na lotnisko i przelot do Polski.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka winiarska do Hiszpanii do regionu Rioja jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Wina i winnice Katalonii

Wyjazdy motywacyjne do Hiszpanii

Wina Toskanii