Wycieczka winiarska do Hiszpanii. Nowoczesne winiarstwo na wzgórzu
Wycieczka winiarska do Hiszpanii. Degustacja win z Rioja

Wycieczka winiarska do Hiszpanii do regionu Rioja

Pięciodniowa wycieczka winiarska do Hiszpanii do regionu Rioja będącym najbardziej rozpoznawalnym i znanym obszarem produkcji win w Hiszpanii. Spokojne zwiedzanie malowniczych kamiennych miasteczek położonych na wzgórzach z degustacjami win regionu. Nie zabraknie także wizyty w futurystycznym winiarstwie Marques de Riscal i tradycyjnych winiarniach. Program można zaproponować także jako nietuzinkowy wyjazd firmowy na wino.

Wina i winiarstwa regionu Rioja
(5 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Madrycie i przejazd do hotelu w regionie Rioja. Zakwaterowanie, czas wolny na odświeżenie i obiadokolacja z winem. Nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wyjazd do Sajazarra i spacer po uliczkach miasteczka w stronę Castillo de Sajazarra. Po spacerze przejście lub przejazd na pierwszą degustację win. Po degustacji przejazd do winnicy Vivianco i zwiedzanie muzeum winiarskiego. Następnie przejazd do San Vincente de la Sonsierra i spacer do miejscowości oraz kolejna degustacja w okolicy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, przejazd do Elciego i spacer po miasteczku w stronę winnicy Marques de Riscal na pierwszą degustację. Po degustacji przejazd do Laguardia i spacer po miejscowości, m.in.: Torre Abacial, kościół Santa María de los Reyes, Plaza Mayor. Po spacerze kolejna degustacja w mieście lub okolicy. Przejazd do Briones i spacer po miasteczku w stronę kościoła Nuestra Señora de la Asunción. Przejazd do hotelu, czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na obiadokolację z winem. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do miasteczka Najera na zwiedzanie klasztoru Santa María la Real. Po zwiedzaniu przejazd do wybranego winiarstwa na ostatnią degustację w regionie Rioja. Wyjazd w stronę hotelu w okolicach Madrytu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. spacer po Madrycie lub czas wolny w mieście. Transfer na lotnisko i przelot do Polski.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

PWycieczka winiarska do Hiszpanii do regionu Rioja jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Wina i winnice Katalonii

Wyjazdy motywacyjne do Hiszpanii

Wina Toskanii