Wycieczka winiarska do Katalonii widok na Montserrat
Degustacja wina musującego cava. Wycieczka winiarska do Katalonii

Wycieczka winiarska do Katalonii

Wycieczka winiarska do Katalonii koncentrująca się głównie na wizytach w winiarstwach, winnicach i degustacjach win. Nie zabraknie tradycyjnych producentów oraz nowoczesnych winiarstw produkujących wina czerwone, białe oraz musującą cave. W programie także zwiedzanie klasztoru w Poblet i Montserrat, a na życzenie grupy także Barcelony.

Wina i winnice Katalonii
(4 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Barcelonie lub Gironie, przejazd do hotelu w Barcelonie. Zakwaterowanie i w zależności od godziny przylotu czas wolny lub spacer w Barcelonie. Wieczorem obiadokolacja z winem, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, przejazd do Poblet i wizyta w średniowiecznym klasztorze Najświętszej Marii Panny. Po zwiedzaniu przejazd do regionu winiarskiego Priorat i wizyta z degustacją win w wybranym winiarstwie. Następnie przejazd do kolejnego winiarstwa i degustacja win. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, przejazd w stronę pasma górskiego Montserrat i wyjazd do Opactwa Matki Bożej w Montserrat – wyjazd autokarem lub kolejką terenową zależny od decyzji grupy. Po wizycie przejazd do wybranego winiarstwa i degustacja win. Następnie przejazd do regionu Penedes do wybranego winiarstwa na degustację win i win musujących tzw. cava. Powrót do hotelu, czas na odświeżenie. Wieczorem kolacja w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. przejazd w stronę regionu winiarskiego Alella, wizyta z degustacją w wybranym winiarstwie oraz lunch w restauracji. Alternatywnie zwiedzanie wybranej części Barcelony lub czas wolny w mieście. Przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka winiarska do Katalonii jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Podobne wycieczki:

Wina i winnice Katalonii

Wina i winiarstwa regionu Rioja

Wyjazdy motywacyjne do Hiszpanii