Wyjazd firmowy na wino do Czech, widok na zamek w Mikulovie
Wyjazd firmowy na wino do Austrii, lampka wina na tle butelek z winem

Wyjazd firmowy na wino do Czech i Austrii

Wyjazd firmowy na wino do Czech i Austrii to niebanalny pomysł na wycieczkę grupową pozwalający poznać dwa malownicze regiony winiarskie. Pierwszy z nich to położone w Czechach Morawy Południowe a drugi to Dolina Wachau w Austrii. W programie wyjazdu cztery degustacje win oraz spacery po malowniczych miasteczkach: Mikulov, Krems, Dürnstein, Melk.

Wina Moraw Południowych i Doliny Wachau
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Republikę Czeską na Morawy Południowe do miejscowości Popice, gdzie zaplanowana jest pierwsza degustacja win. Następnie przejazd do Mikulova i zwiedzanie miasta w formie spaceru. Przejście przez rynek z kolumną Świętej Trójcy i grobowcem rodu Dietrichstein na teren zamku oraz wstępem na ekspozycję winiarską prezentującą największa renesansową beczkę na wino w Europie. Następnie przejazd do Lednicy na jednodaniowy obiad oraz krótki spacer w ogrodzie przy pałacu należącym w przeszłości do rodu Lichtestein. Przejazd do hotelu na Morawach, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do Valtickiego Podziemia na zwiedzanie i kolejną degustację win. Powrót do hotelu, nocleg

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Austrii do miasta Krems i spacer po historycznym centrum, m.in.: kościół pijarów, kościół św. Wita, brama miejska Steiner Tor, Gozzoburg. Po spacerze przejazd do wybranego winiarstwa na degustację wina. Następnie przejazd wzdłuż naddunajskiej Doliny Wachau do Melku, gdzie spacer po miasteczku i terenie opactwa oraz kolejna degustacja win. Powrót przez Dolinę Wachau z postój na spacer w malowniczym miasteczku Dürnstein. Wyjazd z Austrii późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd firmowy na wino do Czech i Austrii jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Wina Toskanii

Wina Północnych Włoch

Wina i winnice Katalonii

Wina Dolnej Austrii

Austriacki piwno-winny mix

Wycieczki do Czech – programy standardowe

Wycieczki do Austrii – programy standardowe