Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wyjazd firmowy na wino do Czech, widok na zamek w Mikulovie
Wyjazd firmowy na wino do Austrii, lampka wina na tle butelek z winem

Wyjazd firmowy na wino do Czech i Austrii

Wyjazd firmowy na wino do Czech i Austrii to niebanalny pomysł na wycieczkę grupową pozwalający poznać dwa malownicze regiony winiarskie. Pierwszy z nich to położone w Czechach Morawy Południowe a drugi to Dolina Wachau w Austrii. W programie wyjazdu cztery degustacje win oraz spacery po malowniczych miasteczkach: Mikulov, Krems, Dürnstein, Melk.

Wina Moraw Południowych i Doliny Wachau
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Republikę Czeską na Morawy Południowe do miejscowości Popice, gdzie zaplanowana jest pierwsza degustacja win. Następnie przejazd do Mikulova i zwiedzanie miasta w formie spaceru. Przejście przez rynek z kolumną Świętej Trójcy i grobowcem rodu Dietrichstein na teren zamku oraz z wstępem na ekspozycję winiarską prezentującą największa renesansową beczkę na wino w Europie. Następnie przejazd do Lednicy na jednodaniowy obiad oraz krótki spacer w ogrodzie przy pałacu należącym w przeszłości do rodu Lichtestein. Przejazd do hotelu na Morawach, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd do Valtickiego Podziemia na zwiedzanie i kolejną degustację win. Powrót do hotelu, nocleg

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Austrii do miasta Krems. Po przyjeździe spacer po historycznym centrum od jedynej zachowanej bramy miejskiej Steiner Tor do średniowiecznego pałacu miejskiego Gozzoburg oraz gotyckiego Kościoła Pijarów i barokowego Kościoła św. Wita. Po spacerze przejazd do wybranej winnicy na degustację wina. Następnie przejazd wzdłuż naddunajskiej Doliny Wachau do Melku, gdzie zaplanowany jest spacer po miasteczku i terenie opactwa oraz kolejna degustacja win. Powrót przez Dolinę Wachau z postojem w malowniczym Dürnstein. Spacer po miasteczku od dawnej bramy miejskiej Kremser Tor do Opactwa Augustianów oraz Zamku Dürnstein. Wyjazd z Austrii późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd firmowy na wino do Czech i Austrii jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Wina Toskanii

Wina Północnych Włoch

Wina i winnice Katalonii

Wina Dolnej Austrii

Austriacki piwno-winny mix

Wycieczki do Czech – programy standardowe

Wycieczki do Austrii – programy standardowe