Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka piwna do Bawarii. Samochód sportowy BMW w muzeum
Wycieczka na piwo do Bawarii. Dwa kufle jasnego piwa obok siebie

Wycieczka na piwo do Bawarii

Wycieczka na piwo do Bawarii to oryginalna propozycja na męski (i nie tylko) wyjazd integracyjny. W programie przegląd bawarskiego piwowarstwa od browarów klasztornych po nowoczesne piwa rzemieślnicze. Proponowany wyjazd firmowy na piwo to także możliwość zwiedzenia muzeum Audi i BMW oraz wizyta na monachijskiej Alianz Arenie. 

Piwo, piłka, samochody
(3 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach nocnych i przejazd do Niemiec do miasta Ingolstadt. Po przyjeździe wizyta w muzeum Audi prezentującym około 100 pojazdów (samochodów, motocykli i rowerów) wyprodukowanych przez firmę. Następnie przejazd do wybranej piwiarni lub browaru restauracyjnego na degustację piwa oraz jednodaniowy obiad. Po posiłku dalszy przejazd w stronę hotelu w Monachium lub okolicach. Zakwaterowanie, czas na odświeżenie i wyjazd na kolację z piwem do wybranej restauracji lub browaru restauracyjnego. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie i przejazd do Monachium na zwiedzanie miasta. Pobyt w Monachium rozpocznie spacer po terenach olimpijskich oraz wizyta w Muzeum BMW, gdzie prezentowane są najciekawsze samochody, motocykle i silniki wyprodukowane w ciągu działalności firmy. Następnie przejazd na pierwszą degustacje piwa połączona z jednodaniowym obiadem. Po degustacji spacer po centrum Monachium trasą przez Stary i Nowy Ratusz do Kościoła Najświętszej Marii Panny i piwiarni Hofbräuhaus am Platzl. Powrót do hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem przejazd do wybranej restauracji lub piwiarni na kolację z piwem. Powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Monachium na zwiedzanie stadionu Allianz Arena. Następnie przejazd do jednego z klasztorów w okolicach Monachium na obiad z piwem. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną do Polski z możliwością zorganizowania postoju na ostatnie piwo w wybranym browarze/restauracji (opcja zależna od wybranej trasy). Powrót do Polski w późnych godzinach nocnych trzeciego dnia wycieczki lub kolejnego dnia.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 25 – 30 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Bawarii „Piwo, piłka, samochody” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Na piwo do Berlina

Na piwo do Belgii

Północna Bawaria i Pilzno – wycieczka piwna

Wycieczka do Bawarii – program standardowy