Wycieczka na piwo do Bawarii

Wycieczka na piwo do Bawarii to oryginalna propozycja na męski (i nie tylko) wyjazd integracyjny. W programie przegląd bawarskiego piwowarstwa od browarów klasztornych po nowoczesne piwa rzemieślnicze. Proponowany wyjazd firmowy na piwo to także możliwość zwiedzenia muzeum Audi i BMW oraz wizyta na monachijskiej Alianz Arenie. 

Piwo, piłka, samochody
(3 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach nocnych, przejazd do Niemiec do Ingolstadt i wizyta w muzeum Audi. Następnie przejazd do piwiarni lub browaru restauracyjnego i degustacja piwa oraz jednodaniowy obiad. Dalszy przejazd w stronę hotelu w Monachium lub okolicach. Zakwaterowanie, czas na odświeżenie i wyjazd na kolację z piwem do wybranej restauracji lub browaru restauracyjnego. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, przejazd do Monachium i spacer po terenach stadionu Olimpijskiego i wizyta w Muzeum BMW. Następnie przejazd na pierwszą degustacje piwa i jednodaniowy obiad. Po degustacji spacer po centrum Monachium, m.in.: Stary i Nowy Ratusz, Kościół Najświętszej Marii Panny, piwiarnia Hofbräuhaus. Powrót do hotelu i czas na odświeżenie. Przejazd do wybranej restauracji lub piwiarni na kolację z piwem. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Monachium na zwiedzanie stadionu Allianz Arena. Następnie przejazd do jednego z klasztorów w okolicach Monachium na obiad z piwem. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną do Polski z możliwością zorganizowania postoju na ostatnie bawarskie piwo w wybranym browarze/restauracji (opcja zależna od wybranej trasy). Powrót do Polski w późnych godzinach nocnych trzeciego dnia wycieczki lub kolejnego dnia.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Bawarii „Piwo, piłka, samochody” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Na piwo do Berlina

Na piwo do Belgii

Północna Bawaria i Pilzno