Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka na piwo do Bratysławy. Kufel jasnego piwa na barze
Wycieczka na piwo do Bratysławy. Widok na ratusz z wieżą i fragment rynku.

Wycieczka na piwo do Bratysławy

Krótka wycieczka na piwo do Bratysławy koncentrująca się na piwnej kulturze miasta. W programie spacer po historycznym centrum miasta z uwzględnieniem tematyki piwa i piwowarstwa oraz degustacjami bratysławskich piw w browarach restauracyjnych.

Na piwo do Bratysławy
(1 dzień)

Proponowany ramowy program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach porannych i przejazd przez Słowację do Bratysławy. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja piw w wybranym browarze restauracyjnym i następnie rozpoczęcie zwiedzania. Przejście od Wzgórza Zamkowego z zamkiem i barokowym ogrodem w stronę Katedry św. Marcina. Następnie kontynuacja spaceru w kierunku Rynku, Pałacu Prymasowskiego oraz Wieży Michalskiej. Po zakończeniu spaceru kolejna degustacja połączona z przerwą obiadową. Po obiedzie i czasie wolnym przejście lub przejazd na ostatnią degustację w wybranym browarze restauracyjnym lub multitapie. Wyjazd z Bratysławy w godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych lub nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Bratysławy jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Słowackim szlakiem piwa

Minibrowary Bratysławy i Wiednia

Minibrowary Południowych Moraw