Wycieczka piwna do Berlina, kufel piwa na stole
Wycieczka piwna do Berlina, widok na Bramę Brandenburską.

Wycieczka piwna do Berlina

Wycieczka piwna do Berlina to niestandardowa opcja zwiedzania miasta, która może być także ciekawą propozycją na firmowy wyjazd integracyjny. W programie zwiedzanie wybranych części Berlina przeplatane degustacjami piw z niemieckich browarów. Proponowane miejsca degustacji to mieszanka klasycznych piwiarni z tradycyjnymi gatunkami piw oraz nowoczesnego podejścia do piwowarstwa w niezależnych browarach restauracyjnych. 

Na piwo do Berlina
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Niemiec do Berlina i pierwsza degustacja piwa w wybranym browarze restauracyjnym. Po degustacji spacer po jednej z części miasta, m.in.: Brama Brandenburska, aleja Unter den Linden, Gendarmenmarkt, katedra Berliner Dom oraz Aleksanderplatz z wieżą telewizyjną. Po spacerze kolejna degustacja piwa połączona z przerwą na posiłek. Następnie przejazd do hotelu w mieście, zakwaterowanie oraz czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację do browaru restauracyjnego połączoną z degustacją piwa. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i dalszy pobyt w Berlinie. W tym dniu w programie zwiedzania m.in.: tereny Stadionu Olimpijskiego, spacer po obszarze zespołu pałacowego – parkowego Charlottenburg, przejazd koło Kolumny Zwycięstwa oraz rejs po Szprewie. W czasie pobytu w mieście zaplanowane są dwie degustacje piw oraz jednodaniowy obiad. Wyjazd z Berlina po obiedzie, w godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka piwna do Berlina to jedna z propozycji wyjazdów piwnych LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwo, piłka, samochody – wycieczka na piwo do Bawarii

Wycieczka piwna do Pragi

Na piwo do Belgii

Winiarsko piwny mix (Austria)