Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka piwna do Berlina, kufel piwa na stole
Wycieczka piwna do Berlina, widok na Bramę Brandenburską.

Wycieczka piwna do Berlina

Wycieczka piwna do Berlina to niestandardowa opcja zwiedzania miasta, która może być także ciekawą propozycją na firmowy wyjazd integracyjny. W programie zwiedzanie wybranych części Berlina przeplatane degustacjami piw z niemieckich browarów. Proponowane miejsca degustacji to mieszanka klasycznych piwiarni z tradycyjnymi gatunkami piw oraz nowoczesnego podejścia do piwowarstwa w niezależnych browarach restauracyjnych. 

Wycieczkę można także zorganizować w wersji trzydniowej.

Na piwo do Berlina
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach we wczesnych godzinach porannych i przejazd do Niemiec do Berlina. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja piwa w wybranym browarze restauracyjnym lub multitapie. Po degustacji zwiedzanie wybranej części miasta, np. spacer od Bramy Brandenburskiej przez aleję Unter den Linden i plac Gendarmenmarkt do katedry Berliner Dom oraz Aleksanderplatz, gdzie znajduje się jeden z symboli miasta – wieża telewizyjna. Po spacerze kolejna degustacja piwa połączona z przerwą na posiłek. Następnie przejazd do hotelu w mieście, zakwaterowanie oraz czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację do browaru restauracyjnego połączoną z degustacją piwa. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i dalszy pobyt w Berlinie. W tym dniu w programie zwiedzania znajdują tereny Stadionu Olimpijskiego oraz zaplanowany jest spacer po obszarze zespołu pałacowego – parkowego Charlottenburg oraz pierwsza degustacja piwa. Po degustacji przejazd do dawnego przejścia granicznego pomiędzy Berlinem Wschodnim i Zachodnim – Checkpoint Charlie i jednego z zachowanych fragmentów Muru Berlińskiego. Następnie jednodaniowy obiad połączony z drugą w tym dniu degustacją piwa. Wyjazd z Berlina po obiedzie, w godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

* W tym dniu możliwa jest także zmiana w programie zwiedzania i zorganizowanie rejsu po rzece Szprewie

                                       Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 25 – 30 osobowych.

Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka piwna do Berlina to jedna z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwo, piłka, samochody – wycieczka na piwo do Bawarii

Wycieczka piwna do Pragi

Na piwo do Belgii

Winiarsko piwny mix (Austria)