Wycieczka piwna do Berlina

Wycieczka piwna do Berlina to niestandardowa opcja zwiedzania miasta, która może być także ciekawą propozycją na firmowy wyjazd integracyjny. W programie zwiedzanie wybranych części Berlina przeplatane degustacjami piw z niemieckich browarów. Proponowane miejsca degustacji to mieszanka klasycznych piwiarni z tradycyjnymi gatunkami piw oraz nowoczesnego podejścia do piwowarstwa w niezależnych browarach restauracyjnych. 

Na piwo do Berlina
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Niemiec do Berlina i pierwsza degustacja piwa w wybranym browarze restauracyjnym. Po degustacji spacer po jednej z części miasta, m.in.: Brama Brandenburska, aleja Unter den Linden, Gendarmenmarkt, katedra Berliner Dom oraz Aleksanderplatz z wieżą telewizyjną. Po spacerze kolejna degustacja piwa połączona z przerwą na posiłek. Następnie przejazd do hotelu w mieście, zakwaterowanie oraz czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację do browaru restauracyjnego połączoną z degustacją piwa. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i dalszy pobyt w Berlinie. W tym dniu w programie zwiedzania m.in.: tereny Stadionu Olimpijskiego, spacer po obszarze zespołu pałacowego – parkowego Charlottenburg, przejazd koło Kolumny Zwycięstwa oraz rejs po Szprewie. W czasie pobytu w mieście zaplanowane są dwie degustacje piw oraz jednodaniowy obiad. Wyjazd z Berlina po obiedzie, w godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka piwna do Berlina to jedna z propozycji wyjazdów piwnych LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwo, piłka, samochody

Na piwo do Belgii

Winiarsko piwny mix (Austria)