Wycieczka na piwo do Wiednia i Bratysławy. Wieczorny widok na zamek w Bratysławie
Wycieczka na piwo do Wiednia i Bratysławy. Dwa kufle piwa na stole.

Wycieczka na piwo do Wiednia i Bratysławy

Wycieczka na piwo do Wiednia i Bratysławy to niebanalny pomysł na wyjazd firmowy lub integracyjny. Spokojne zwiedzanie najważniejszych zabytków dwóch pobliskich stolic połączone z degustacjami miejscowych piw w browarach restauracyjnych.

Minibrowary Bratysławy i Wiednia
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejscach w godzinach porannych. Przejazd na teren Słowacji do Bratysławy na pierwszą degustację w wybranym browarze restauracyjnym. Następnie przejazd na Wzgórze Zamkowe i rozpoczęcie spaceru po mieście, m.in.: budynek parlamentu słowackiego, Zamek oraz barokowy ogród; przejście w kierunku Katedry św. Marcina i dalej przez Rynek, Pałac Prymasowski, do Wieży Michalskiej. Po zakończonym zwiedzaniu kolejna degustacja piw połączona z przerwą obiadową. Następnie przejazd do hotelu na Słowacji, zakwaterowanie, czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na kolację z degustacją piwa do browaru restauracyjnego. Po kolacji pwrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Wiednia. Po przyjeździe do miasta pierwsza degustacja w wybranym browarze restauracyjnym lub multitapie. Spacer po historycznym centrum Wiednia m.in.: Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów, kościół Augustianów, Opera, ulice handlowe Kärtner i Graben, katedra św. Szczepana, Plac Żydowski. Druga degustacja piw z jednodaniowym obiadem w wybranym minibrowarze. Wyjazd z Wiednia w godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka na piwo do Wiednia i Bratysławy to jedna z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Słowackim szlakiem piwa

Piwna Praga

Piwne Morawy

Wycieczka do Wiednia – wersja standardowa