Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wyjazd integracyjny do Hiszpanii. Zachód słońca w Barcelonie
Degustacja piw - wyjazd integracyjny do Hiszpanii

Wyjazd integracyjny do Hiszpanii

Niebanalny wyjazd integracyjny na wino i piwo do Hiszpanii dla wszystkich lubiących różnorodność doznań smakowych: wycieczka do Barcelony i pobliskich regionów winiarskich łącząca zwiedzanie z degustacjami win i piw. W programie spacery w Barcelonie, wyjazd na Montserrat oraz wizyty w wybranych winiarstwach oraz browarach restauracyjnych.

Winnice Katalonii i piwa Barcelony
(4 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Barcelonie lub Gironie i w zależności od godziny przylotu rozpoczęcie zwiedzania bezpośrednio po przybyciu do Barcelony lub przejazd do hotelu i zakwaterowanie, a następnie zwiedzanie wybranej części miasta. W tym dniu propozycją może być zwiedzanie L’Eixample – modernistyczna dzielnica z domami Antonio Gaudiego Casa Milà i Casa Batlló oraz jego najbardziej znanym dziełem – kościołem Sagrada Familia. Zwiedzanie świątyni i następnie przejazd  na wzgórze Tibidabo, gdzie znajduje się Kościół Świętego Serca Jezusowego (Temple Expiatori del Sagrat Cor), a skąd rozciąga się widok na Barcelonę. Po zwiedzaniu powrót do hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjście na kolację z winem w restauracji.

2 dzień

Śniadanie i przejazd w stronę regionu winiarskiego Alella, który jest jednym z najmniejszych regionów winiarskich kraju z obszarem winnic liczącym trochę ponad 300 hektarów, a który położony jest zaledwie 30 minut jazdy od Barcelony.  Wizyta z degustacją w wybranej winnicy. Po degustacji przejazd w stronę pasma górskiego Montserrat i wyjazd do Opactwa Matki Bożej w Montserrat – wyjazd autokarem lub kolejką terenową zależny od decyzji grupy. Po wizycie przejazd do kolejnej winnicy w regionie Penedes, który jest jednym z najważniejszych regionów winiarskich w kraju i produkuje głównie wina białe oraz musującą cave.  Druga w tym dniu degustacja win, a po niej powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Barcelony. Spacer po uliczkach Dzielnicy Gotyckiej (Barri  Gòtic) do Placu Królewskiego (Plaça Reial) oraz średniowiecznego kościoła Matki Boskiej Sosnowej (Santa María del Pí) i Placu Świętego Jakuba (Plaça Sant Jaume), na którym znajduje się ratusz miejski oraz budynek Generalitat de Catalunya – naczelnych władz Katalonii. Następnie przejście obok Mostu Biskupiego do Katedry św. Eulalii, która uznawana jest za jeden z najlepszych przykładów architektury gotyckiej w Hiszpanii. Dalszy spacer do najbardziej znanej hali targowej La Boqueria oraz przez część ulicy La Rambla do Placu Katalońskiego. W czasie zwiedzania zaplanowane są dwie degustacje piw w wybranych minibrowarach lub multitapach. Powrót do hotelu, czas na odświeżenie. Wieczorem wyjście na kolację w restauracji. Po kolacji powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Propozycja na ten dzień może być zwiedzanie stadionu Camp Nou lub terenów olimpijkich oraz Wioski Hiszpańskiej. Następnie czas wolny w centrum Barcelony, a po nim przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd integracyjny do Hiszpanii „Winnice Katalonii i piwa Barcelony” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Winnice Katalonii

Wina i winiarstwa regionu Rioja

Wina Toskanii