Wyjazd integracyjny do Hiszpanii. Zachód słońca w Barcelonie
Degustacja piw - wyjazd integracyjny do Hiszpanii

Wyjazd integracyjny do Hiszpanii

Niebanalny wyjazd integracyjny na wino i piwo do Hiszpanii dla wszystkich lubiących różnorodność doznań smakowych: wycieczka do Barcelony i pobliskich regionów winiarskich łącząca zwiedzanie z degustacjami win i piw. W programie spacery w Barcelonie, wyjazd na Montserrat oraz wizyty w wybranych winiarstwach oraz browarach restauracyjnych.

Winnice Katalonii i piwa Barcelony
(4 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Barcelonie lub Gironie, przejazd do hotelu w Barcelonie. Zakwaterowanie i w zależności od godziny przylotu czas wolny lub spacer w Barcelonie. Wieczorem obiadokolacja z winem, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, przejazd w stronę regionu winiarskiego Alella i wizyta z degustacją w wybranym winiarstwie. Następnie przejazd w stronę pasma górskiego Montserrat i wyjazd do Opactwa Matki Bożej w Montserrat – wyjazd autokarem lub kolejką terenową zależny od decyzji grupy. Po wizycie przejazd do wybranego winiarstwa w regionie Penedes i kolejna degustacja win. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wyjazd na spacer po Barcelonie, m.in.: deptak La Rambla, Barri Gotic – Dzielnica Gotycka z Katedrą św. Eulalii, Placa Reial, hala targowa La Boqueria, Plac Kataloński. W czasie zwiedzanie degustacje piw w wybranych minibrowarach lub multitapach. Powrót do hotelu, czas na odświeżenie. Wieczorem kolacja w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. wyjazd na degustację wina musującego cava i powrót do Barcelony na dalsze zwiedzanie miasta lub czas wolny w centrum. Następnie przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wyjazd integracyjny do Hiszpanii „Winnice Katalonii i piwa Barcelony” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Winnice Katalonii

Wina i winiarstwa regionu Rioja

Wina Toskanii