Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka do Tyrolu. Widok na okolice Kitzbuhel

Wycieczka do Tyrolu

Wycieczka do Tyrolu to podróż do najprawdopodobniej najbardziej znanego i rozpoznawalnego regionu górskiego w Alpach. To także okazja do zwiedzenia tyrolskich miast i miasteczek oraz podziwiania alpejskich krajobrazów podczas wyjazdu na szczyt Kitzbüheler Horn lub przejazdu Drogą Wysokoalpejską Groβglockner.
 
Grupom, którym nie przeszkadzają nocne przejazdy, możemy zaproponować wcześniejszy wyjazd w pierwszym dniu imprezy i rozpoczęcie wycieczki bezpośrednio od pobytu w Tyrolu w regionie Kitzbühel.  Tym samym grupa zyskuje dodatkowy dzień na pobyt w Tyrolu.
 

Tyrol
(5 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy do Austrii do miejscowości Gmunden położonej nad Jeziorem Traun. Po przyjeździe spacer promenadą do centrum miasta. Po pobycie w miasteczku dalszy przejazd do hotelu na terenie Niemiec lub Austrii. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Kitzbühel na spacer głównym deptakiem. Przy dobrej pogodzie wyjazd na szczyt Kitzbüheler Horn (1 996 m) skąd rozpościera się panorama Alp. Następnie przejazd do Kufstein i spacer po mieście. m.in.: Kościół św. Wita, ratusz oraz wizyta w Twierdzy Kufstein, z której rozciąga się widok na dolinę rzeki Inn . Następnie przejazd do hotelu w okolicach Innsbrucku. Po przyjeździe do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i następnie przejazd do Innsbrucku na zwiedzanie miasta, m.in.: Rynek, Wieża Miejska, kamienica z wykuszem zwanym „Złoty Dach”, Kościół Dworski, pałac Hofburg, Katedra św. Jakuba oraz skocznia Bergisel. Po pobycie w Innsbrucku przejazd do malowniczego miasteczka Hall i spacer po jego historycznej starówce. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd widokową Drogą Wysokoalpejską Groβglockner przez Park Narodowy Wysokie Taury. Dojazd do Franz Josef Hőhe z widokiem na najwyższy szczyt Austrii – Groβglockner (3 798 m) i lodowiec Pasterzee. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych.

5 dzień

Powrót do Polski do miejsca wyjazdu we wczesnych godzinach porannych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

 Wycieczka do Tyrolu jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Salzburg i  region Salzkammergut 

Alpy austriackie

 Bawaria Południowa 

Uroki Szwajcarii