Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka w Słowackie Tatry dla grup
Wycieczka w słowackie Tatry dla grup i szkół

Wycieczka „Słowackie Tatry” dla grup

Wycieczka „Słowackie Tatry” dla grup, to propozycja jednodniowego wyjazdu łączącego pobyty w dwóch najbardziej znanych miejscowościach położonych po słowackiej stronie Tatr: Tatrzańskiej Łomnicy oraz Szczyrbskiego Plesa z relaksem na basenach termalnych. Dodatkową atrakcją jest wyjazd kolejką górską do Łomnickiego Stawu i możliwość obcowania z wysokogórskimi krajobrazami Tatr.

Wycieczka jest ciekawą propozycją na krótki wyjazd dla grup uczniów, a także jednodniową wycieczkę dla organizacji społecznych, ośrodków kultury lub wycieczek pracowniczych.

 

Słowackie Tatry
(1 dzień )

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych i przejazd na Słowację. Przyjazd do Tatrzańskiej Łomnicy i wyjazd kolejką gondolową do Łomnickiego Stawu (Skalnate Pleso) na wysokość ponad 1 700 m. n.p.m. Z tego miejsca rozpościera się widok na imponująca wschodnia ścianę Łomnicy o przewyższeniu około 600 metrów. (W razie niepogody można zaproponować w zamian zwiedzanie Jaskini Bielańskiej). Po pobycie w Tatrzańskiej Łomnicy  przejazd tzw. Drogą Wolności (Cesta Slobody) do miejscowości Szczyrbskie Pleso. Po przyjeździe spacer wokół jeziora w stronę skoczni narciarskich. Po pobycie w Szczyrbskim Plesie przejazd na baseny termalne zgodne z wyborem grupy: Tatralandia lub Bešeňova. Wyjazd z Tatralandii lub Bešeňovej w późnych godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka „Słowackie Tatry” dla grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Północna Słowacja – Zamek Orawski i Bešeňova

Na słowackim Spiszu – wycieczka do Lewoczy

 Bratysława i okolice – 1 dzień

Północna Słowacja – 2 dni

Bratysława i Nitra – 2 dni

Wina Małych Karpat – jednodniowa wycieczka winiarska

 Na piwo do Bratysławy – jednodniowa wycieczka piwna