Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Widok na starą część miasta Trogir. Wycieczka do Splitu i Dalmacji
Wycieczka do Dubrownika z LIPSA TRAVEL. Widok na Dubrownik i część wybrzeża.

Wycieczka do Dubrownika i Splitu dla grup

Wycieczka do Dubrownika i Splitu połączona z wypoczynkiem na wybrzeżu Dalmacji to propozycja na wyjazd grupowy łączący zwiedzanie jednych z najciekawszych miejsc chorwackiego wybrzeża oraz pobytem nad Adriatykiem. Oprócz wymienionych miejsc w programie znajdują się wizyty w Szybeniku oraz uroczym Trogirze, a wycieczkę można uzupełnić o zwiedzanie obszaru Parku Narodowego Jezior Plitwickich.
 
Atutem wyjazdu jest spokojny program bez intensywnego zwiedzania, co sprawia, że praktycznie codziennie znajdzie się czas wolny na wypoczynek nad morzem.
 

Dalmacja
(7 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca w godzinach wieczornych i przejazd przez teren Republiki Czeskiej i Austrii lub Słowacji i Węgier w stronę  granicy z Chorwacją.

2 dzień

Przyjazd do Chorwacji w godzinach porannych i dalsza podróż w stronę wybrzeża dalmatyńskiego. Przyjazd do miasta Šibenik na spacer uliczkami starego miasta do Katedry św. Jakuba. Po spacerze czas wolny i dalszy przejazd do hotelu w okolicach Trogiru lub Splitu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd do Splitu na zwiedzanie miasta. Przejście przez obszar zajmowany w przeszłości przez Pałac Dioklecjana z takimi miejscami i obiektami jak Westybul, Perystyl (dawny dziedziniec otoczony kolumnami) z przylegającą do niego Katedrą św. Duje. Dalej spacer w stronę murów miejskich ze Złotą i Srebrną Bramą. Po zwiedzaniu czas wolny do dyspozycji grupy i powrót do hotelu około 14.00 – 15.00. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

4 dzień

Wczesne śniadanie i wyjazd do Dubrownika. Po przyjeździe do miasta zwiedzanie w formie spaceru trasą od Bramy Pile przez główny deptak starego miasta – ulicę Stradun do pałacu Rektorów i Katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Możliwe jest także zorganizowanie krótkiego rejsu wokół morskich murów obronnych miasta. Po zwiedzaniu czas wolny i następnie wyjazd w drogę powrotną do hotelu. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych na obiadokolację i nocleg.

5 dzień

Śniadanie i wyjazd do Trogiru na spacer po miasteczku w stronę Bramy Lądowej, katedry św. Wawrzyńca i Pałacu Čipiko. Następnie przejście przez promenadę w stronę Twierdzy Kamerlengo. Po zwiedzaniu czas wolny i możliwość zrobienia zakupów na miejscowym targu. Powrót do hotelu około 13.00 i czas wolny na wypoczynek. Wieczorem wyjazd do wybranej restauracji na kolację. Powrót do hotelu na nocleg.

6 dzień

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. W zależności od decyzji grupy wypoczynek we własnym zakresie do godzin popołudniowych lub przejazd do Parku Narodowego Jezior Plitwickich i zwiedzanie jego obszaru. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach popołudniowych.

7 dzień

Przyjazd do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach porannych lub południowych

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Dubrownika i Splitu jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Półwysep Istria