Bawaria Północna i Czeski Krumlov
(4 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Czeskiego Krumlova i zwiedzanie miasta, m.in.: ogrody zamkowe, zamek (wstęp – główna trasa zwiedzania), rynek z renesansowym ratuszem i kolumną maryjną, kościół św. Wita. Przejazd do hotelu na terenie Czech, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Pasawy na zwiedzanie miasta, m.in.: twierdza Veste Oberhaus, Katedra św. Stefana, Stary i Nowy Pałac Biskupi, średniowieczny ratusz, promenady nadrzeczne. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, przejazd do Regensburgu (Ratyzbona) i zwiedzanie miasta, m.in.: Kamienny Most, Katedra św. Piotra, Stary Ratusz, brama rzymska Porta Pretoria, Haidplatz. Przejazd do Kelheim i krótki rejs Dunajem do Klasztoru Weltenburg – kościół klasztorny i obiad z kuflem piwa w restauracji. Powrót do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Norymbergi na zwiedzanie miasta, m.in.: Centrum Dokumentacji Terenu Zjazdów Partyjnych NSDAP, zamek Kaiserburg, Dom Albrechta Dűrera, Kościół św. Sebalda, fontanna Schőner Brunnen, Kościół św. Wawrzyńca, Szpital Ducha Świętego. Wyjazd z Norymbergi w godzinach popołudniowych i powrót do Polski w godzinach nocnych kolejnego dnia.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Podobne wycieczki:

Niemcy Środkowe

Bawaria Północna i Karlove Vary

Wycieczka do Czeskiego Krumlova i Południowych Czech