Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Widok na Wieżę Eiffla. Wycieczka do Paryża dla grup i szkół.
Wycieczka do Paryża i Wersalu. Widok na pałac w Wersalu.

Wycieczka do Paryża dla grup

Wycieczka do Paryża dla grup to sześciodniowa oferta wyjazdu koncentrująca się na stolicy Francji, której dodatkowa atrakcją jest zwiedzanie Wersalu. W programie na zwiedzanie Paryża przeznaczone jest 2,5 dnia, co umożliwia spokojne poznanie jego najważniejszych miejsc oraz czas wolny na indywidualne poczucie atmosfery miasta. Dodatkowym atutem wyjazdu jest nocleg tranzytowy w drodze do Paryża, który zapewnia komfortowe zwiedzanie miasta w pierwszym dniu pobytu bez zmęczenia nocnym przejazdem.
 

Paryż i Wersal

(6 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca w bardzo wczesnych godzinach porannych i przejazd przez teren Niemiec lub Republiki Czeskiej i Niemiec do hotelu tranzytowego we Francji. Zakwaterowanie w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i dalszy przejazd do Paryża. Po przyjeździe do miasta rozpoczęcie zwiedzania miasta w formie spaceru. Przejście od Bazyliki Sacre-Coeur do Placu Terte i dalej przez obszar dzielnicy Montmarte do Placu Pigalle. Następnie spacer po części Aleji Champs-Elysees do Łuku Triumfalnego oraz przejazd do dzielnicy la Defense. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie oraz obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Paryża. Spacer przez wyspę Ile de la Cite od najstarszego mostu w mieście Pont Neuf w stronę Pałacu Sprawiedliwości oraz gotyckiej Świętej Kaplicy i Katedry Notre Dame. Następnie przejście na pobliską na Wyspę św. Ludwika, gdzie znajdują się Biblioteka Polska oraz Hotel Lambert. Czas wolny do dyspozycji grupy, a po nim spacer po części Dzielnicy Łacińskiej w stronę budynku Musee de Cluny (Muzeum Wieków Średnich) i dalej do zabudowań Uniwersytetu Paryskiego – Sorbony oraz  Panteonu. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie i wyjazd na dalsze zwiedzanie Paryża. Spacer od Placu Concorde w stronę Kościoła św. Magdaleny (Eglise de la Madeleine) i dalej do budynku opery (Opera Garnier) i Placu Vendome. Następnie wstęp na zwiedzanie Luwru. Po wizycie w Luwrze czas wolny, np. na ulicy handlowej Montorgueil i okolicy. Następnie przejazd w stronę Pałacu Inwalidów i spacer po jego terenie oraz przejście przez Pole Marsowe do Wieży Eiffla z możliwością wjazdu na wieżę. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Wersalu. Po przyjeździe spacer po części ogrodów oraz zwiedzanie wnętrz Pałacu Wersalskiego. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych

6 dzień

Powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach popołudniowych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Paryża dla grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Paryż samolotem

Alzacja

Uroki Belgii

Londyn i Południowa Anglia