Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Paryż - wycieczka firmowa i dla grup. Widok na Łuk Triumfalny
Paryż - wycieczka dla firm i grup. Widok na Luwr.

Paryż – wycieczka dla firm i grup

Paryż – wycieczka dla firm i grup, które chcą skoncentrować się na pobycie w stolicy Francji. Program wyjazdu zapewnia spokojne zwiedzanie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta oraz czas wolny na indywidualne odkrywanie miasta. Wycieczkę można polecić jako ciekawy wyjazd firmowy, a także jako alternatywę dla autokarowej wycieczki do Paryża.

Paryż
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Francji. Przylot na lotnisko w Paryżu (Orly lub Charles de Gaulle) i w zależności od godziny przylotu rozpoczęcie zwiedzania bezpośrednio po przybyciu do centrum miasta lub przejazd do hotelu i zakwaterowanie, a następnie zwiedzanie wybranej części Paryża. W zależności od możliwości czasowych propozycją na ten dzień może być przejazd do dzielnicy biznesowej La Defense z Wielkim Łukiem (Grande Arche), a następnie do słynnego Łuku Triumfalnego skąd spacer Aleją Champs-Elyses w stronę budynków Grand Palais i Petit Palais. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Paryża. Spacer po Wyspie św. Ludwika, gdzie znajdują się Biblioteka Polska oraz Hotel Lambert (centrum życia polityczno-kulturalnego polskiej emigracji w XVIII wieku), a także dom, w którym mieszkała Maria Curie Skłodowska. Następnie przejście na pobliską wyspę Ile de la Cite i spacer od Katedry Notre Dame w stronę Pałacu Sprawiedliwości, którego częścią są średniowieczna Święta Kaplica (możliwość wstępu) oraz gotycki budynek zwany Concergerie będący dawniej więzieniem. Dalej przejście do najstarszego mostu miasta Pont Neuf i następnie czas wolny do dyspozycji grupy. Po czasie wolnym spacer po części Dzielnicy Łacińskiej w stronę budynku Musee de Cluny (Muzeum Wieków Średnich) i dalej do zabudowań Uniwersytetu Paryskiego – Sorbony oraz  Panteonu. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. Możliwe jest także zorganizowanie kolacji w restauracji lub wieczornego rejsu po Sekwanie z kolacją.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Paryża. Przejście od Bazyliki Sacre-Coeur do Placu Terte i dalej przez obszar dzielnicy Montmarte do Placu Pigalle. Spacer od Placu Concorde w stronę Kościoła św. Magdaleny (Eglise de la Madeleine) i dalej do budynku opery (Opera Garnier) i Placu Vendome. Następnie spacer po terenie Luwru oraz czas wolny, np. na ulicy handlowej Montorgueil i okolicy. Następnie przejazd w stronę Pałacu Inwalidów i spacer po jego terenie oraz przejście przez Pole Marsowe do Wieży Eiffla z możliwością wjazdu na wieżę. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. indywidualne zwiedzanie wnętrz Luwru lub czas wolny na zakupy na Alei Champs-Elyses, np. w Galerii Lafayette lub w wybranym centrum handlowym. Transfer na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Paryż – wycieczka dla firm i grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Paryż i Wersal – wycieczka autokarowa

Londyn

Bruksela i Brugia

Rzym 

Madryt i Toledo