Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka do Lwowa dla grup

Wycieczka do Lwowa dla grup to trzydniowy wyjazd pozwalający poznać najważniejsze zabytki tego niezwykle ciekawego miasta. Program odpowiedni jest zarówno dla organizacji społecznych, wyjazdów pracowniczych oraz jako wycieczka dla uczniów szkół ponadpodstawowych. 

Lwów
(3 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych i przejazd do Lwowa. Po przyjeździe krótkie zwiedzanie, m.in.: Katedra św. Jura, Uniwersytet Lwowski, Zakład Ossolińskich. Przejazd do hotelu we Lwowie lub okolicach. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie Lwowa, min.: Opera Lwowska, Wały Hetmańskie (Prospekt wolności), Rynek z Ratuszem, Katedra Ormiańska, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów. Czas wolny. Przejazd na zwiedzanie Muzeum Piwowarstwa Lwowskiego. Powrót do hotelu, czas na odświeżenie i wyjazd na kolację w restauracji.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd na dalsze zwiedzanie Lwowa, min.: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, Arsenał Królewski, Katedra Dominikańska, Cerkiew Uspieńska, Kościół Bernardynów. Wyjazd ze Lwowa w godzinach popołudniowych i powrót do Polski w późnych godzinach nocnych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Lwowa jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych