Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Londyn - wycieczka dla grup. Widok na nowoczesną zabudowę miasta.
Białe klify w okolicach Dover. Wycieczka do Londynu i Południowej Anglii dla grup.

Wycieczka do Londynu i Południowej Anglii dla grup

Wycieczka do Londynu i Południowej Anglii to propozycja dla grup chcących poznać zarówno stolicę kraju, jak i wybrane miejsca oraz miasta położone poza Londynem. W programie tej wycieczki są to Oxford, Canterbury, Eaton, Windsor oraz okolice Dover znane ze swoich białych klifów.

Wycieczkę można zorganizować jako wyjazd dla organizacji społecznych, instytucji oraz jako atrakcyjną wycieczkę szkolną. Dodatkowym atutem wpływającym na komfort wyjazdu jest nocleg tranzytowy w drodze do Londynu. 

Londyn i Południowa Anglia
(7 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych i przejazd przez Niemcy do Holandii lub Belgii do hotelu tranzytowego. Zakwaterowanie w późnych godzinach wieczornych i nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Francji do Calais. Przeprawa promem lub Eurotunelem do Wielkiej Brytanii i przejazd do Dover na spacer ścieżką przy słynnych „Białych klifach Dover”, których wysokość dochodzi do ponad 100 metrów. Następnie przejazd do Canterbury na spacer przez miasto do romańsko-gotyckiej Katedry Kanterberyjskiej, która jest obiektem wpisanym na listę dziedzictwa UNESCO. Po zwiedzeniu miasta przejazd do hotelu na obszarze tzw. Wielkiego Londynu. Zakwaterowanie oraz obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Londynu. Spacer od Trafalgar Square z Kolumną Nelsona i budynkiem Galerii Narodowej przez ulicę Whitehall w stronę siedziby premiera na Downing Street. Następnie przejście do Pałacu Westminsterskiego (Parlament), przy którym znajduje się słynna wieża zegarowa Big Ben i do Opactwa Westminsterskiego, a następnie do Pałacu Buckingham i ulicy Pall Mall. Przerwa do dyspozycji grupy a po niej dalszy spacer do placu Piccadilly Circus oraz bramy w China Town i dalej przez ulicę Regent Street do dzielnicy Soho. Po zwiedzaniu obiadokolacja w pubie, a po niej powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Londynu. Rozpoczęcie od zwiedzania twierdzy Tower i następnie spacer przez Tower Bridge w stronę Ratusza Miejskiego i dalej wzdłuż nabrzeża Tamizy do teatru Globe i przez Most Millenium do Katedry św. Pawła. Czas wolny, a po nim przejazd metrem lub rejs Tamizą do  centrum biznesowego Canary Wharf i następnie przejazd do dzielnicy Greenwhich, gdzie znajduje się Muzeum Morskie oraz Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, przez które przebiega południk zero. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5 dzień

Śniadanie i wyjazd do miasta Windsor. Po przyjeździe zwiedzenie Zamku Windsor oraz spacer do Eaton znanego ze swojej elitarnej szkoły. Następnie przejazd do Oxfordu i spacer po mieście do zabudowań uniwersyteckich, wśród których warto wymienić Bibliotekę Bodleiańską, barokową rotundę Radcliffe Camera czy Kolegium Wszystkich Dusz. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do centrum Londynu. Czas wolny na zakupy na Oxford Street lud domu handlowym Harrods. Możliwe jest także indywidualne zwiedzanie miasta lub wizyty muzeach, np. Muzeum Brytyjskie lub Galeria Narodowa. Wyjazd z miasta we wczesnych godzinach popołudniowych i przejazd do Polski.

7 dzień

Kontynuacja przejazdu do kraju i powrót do miejsca wyjazdu w późnych godzinach popołudniowych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta

Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Londynu i Południowej Anglii dla grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Londyn city break

Paryż i Wersal

Uroki Belgii