Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka do Tokaju i Egeru. Beczki z Tokajem w piwnicy winiarskiej.
Wieś skansen Holloko na Węgrzech.

Wycieczka do Egeru i Tokaju dla grup

Wycieczka do Egeru i Tokaju to wyjazd łączący spokojne zwiedzanie z wypoczynkiem na basenach termalnych. W programie wyjazdu zaplanowano wizyty w Egerze, Tokaju, wiosce-skansenie Hollokő, jaskini Aggtelek lub Domica, degustację win tokajskich oraz kolację z winem w Dolinie Pięknej Damy.

Eger i Tokaj
(4 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych i przejazd przez Słowację do Koszyc. Po przyjeździe do miasta spacer jego główną ulicą do Kolumny Morowej i Starego Ratusza oraz dalej do Wieży Urbana i Katedry św. Elżbiety. Po spacerze dalszy przejazd na Węgry do Tokaju na spacer po mieście do Placu Kossutha oraz degustację win tokajskich w wybranej piwnicy. Po degustacji przejazd do hotelu lub pensjonatu na zakwaterowanie oraz obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd do na zwiedzanie Jaskini Aggtelek lub Domica, które położone są w obszarze krasowym na pograniczu słowacko-węgierskim. Po zwiedzaniu jaskini przejazd do Egeru na spacer po mieście. Przejście od Bazyliki do Placu Istvana Dobo z Ratuszem i Kościołem św. Antoniego, a także do Minaretu oraz zwiedzanie terenu miejscowego zamku. Powrót do miejsca zakwaterowania na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd do Miszkolca lub miejscowości Demjen na pobyt na basenach termalnych. Powrót do miejsca zakwaterowania i czas na krótki odpoczynek, a po nimi wyjazd do Egeru do Doliny Pięknej Damy na obiadokolację z winem. Po kolacji powrót do hotelu/pensjonatu na nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu/pensjonatu i przejazd do wioski Hollokő na spacer po jej obszarze. Wioska jest unikatowym przykładem zachowanej węgierskiej wsi z bielonymi budynkami krytymi strzechą. W sumie znajduje się tu ponad 50 drewnianych budynków, a samo miejsce wpisane jest na listę dziedzictwa UNESCO.   Po przyjeździe spacer po spacer po wiosce skansenie. Wyjazd z wioski popołudniem i powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka do Egeru i Tokaju dla grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Budapeszt

 Budapeszt i Zakole Dunaju

 Balaton i Zachodnie Węgry