Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Kufel z ciemnym piwem w pubie w Londynie
Wycieczka piwna do Londynu i widok na Tower Bridge

Wycieczka piwna do Londynu

Wycieczka piwna do Londynu to również ciekawa propozycja na wyjazd firmowy na piwo, który łączy spokojne zwiedzanie wybranych części miasta w formie spaceru z wizytami w wybranych tradycyjnych pubach oraz nowofalowych minibrowarach. Oczywiście głównym celem wizyt są degustacje serwowanych tam piw. Podczas tej wycieczki na piwo do Londynu nie zabraknie tradycyjnego bittera, stouta i porteru oraz pinty IPA na kultowej „Piwnej Mili”.

Piwny Londyn
(3 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Anglii. Przylot na jedno z podlondyńskich lotnisk lub lotnisko w Londynie i w zależności od godziny przylotu rozpoczęcie programu bezpośrednio po przybyciu do miasta lub przejazd do hotelu i zakwaterowanie, a następnie zwiedzanie wybranej części miasta. W zależności od możliwości czasowych tego dnia można zorganizować zwiedzanie muzeum Browaru Fuller’s z degustacją piwa oraz lub rejs po Tamizie. Wieczorem obiadokolacja w pubie z degustacją piwa. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd na spacer po Londynie. Rozpoczęcie od placu Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, a następnie przejście przez ulicę Whitehall koło siedziby premiera na Downing Street w stronę Pałacu Westminsterskiego (Parlament) oraz Opactwa Westminsterskiego do Pałac Buckingham. Po spacerze pierwsza degustacja piw w wybranym pubie lub browarze restauracyjnym połączona z przerwą na lunch. Następnie przejazd do dzielnicy Bermondsey i spacer po „Beer Mile” (długa na ponad milę trasa z licznymi minibrowarami i multitapami) połączony z degustacją piwa*. Powrót do hotelu i następnie kolacja w pubie lub czas wolny do dyspozycji uczestników i kolacja we własnym zakresie – zależne od wyboru grupy.

* Jeśli spacer po „Beer Mile” przypadnie w sobotę, to będzie on realizowany jako jeden z pierwszych punktów programu na ten dzień.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Jedną z propozycji programu na ten dzień jest spacer po centrum biznesowym Canary Wharf oraz wizyta w dzielnicy Greenwhich, gdzie znajduje się Muzeum Morskie (National Maritime Museum) oraz Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, przez które przebiega południk zero. Po zwiedzaniu lunch z pintą piwa w wybranej restauracji lub browarze restauracyjnym. Po lunchu przejazd na lotnisko i wylot do Polski na wybrane lotnisko.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka piwna do Londynu jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwna Praga

Na piwo do Belgii

Piwo, piłka, samochody – wycieczka piwna do Bawarii

Winnice Katalonii i piwa Barcelony

Rzym city break