Kufel z ciemnym piwem w pubie w Londynie
Wycieczka piwna do Londynu i widok na Tower Bridge

Wycieczka piwna do Londynu

Wycieczka piwna do Londynu to również ciekawa propozycja na wyjazd firmowy na piwo, który łączy spokojne zwiedzanie wybranych części miasta w formie spaceru z wizytami w wybranych tradycyjnych pubach oraz nowofalowych minibrowarach. Oczywiście głównym celem wizyt są degustacje serwowanych tam piw. Podczas tej wycieczki na piwo do Londynu nie zabraknie tradycyjnego bittera, stouta i porteru oraz pinty IPA na kultowej „Piwnej Mili”.

Piwny Londyn
(3 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Anglii. Przylot na lotnisko w Anglii, przejazd do hotelu w Londynie, zakwaterowanie. Następnie realizacja programu zależna od czasu zakwaterowania, np. muzeum Browaru Fuller’s z degustacją piwa, następnie spacer po wybranej części miasta lub rejs po Tamizie. Obiadokolacja w pubie z degustacją piwa. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wyjazd na spacer po Londynie, m.in.: Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, przejście przez ulicę Whitehall koło siedziby premiera na Downing Street, Pałac Westminsterski (Parlament), Opactwo Westminsterskie, Pałac Buckingham. Pierwsza degustacja piw w wybranym pubie lub browarze restauracyjnym połączona z przerwą na lunch. Przejazd do dzielnicy Bermondsey i spacer po „Beer Mile” (długa na ponad milę trasa z licznymi minibrowarami i multitapami) z degustacją piwa*. Powrót do hotelu i następnie kolacja w pubie lub czas wolny do dyspozycji uczestników i kolacja we własnym zakresie.

* Jeśli spacer po „Beer Mile” przypadnie w sobotę, to będzie on realizowany jako jeden z pierwszych punktów programu na ten dzień.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. centrum biznesowe Canary Wharf, dzielnica Greenwhich, lunch z pintą piwa. Przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka piwna do Londynu jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwna Praga

Na piwo do Belgii

Piwo, piłka, samochody – wycieczka piwna do Bawarii

Winnice Katalonii i piwa Barcelony

Rzym city break