Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Jednodniowa wycieczka do Wiednia. Widok na katedrę św. Szczepana

Jednodniowa wycieczka do Wiednia

Jednodniowa wycieczka do Wiednia to propozycja na krótki i niedrogi wyjazd do stolicy Austrii. Jest to ciekawa propozycja zwłaszcza dla wycieczek szkolnych, organizacji społecznych oraz grup parafialnych z terenów województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Wyjazd do Wiednia na jeden dzień to także interesująca oferta dla grup wycieczkowych i konferencyjnych przebywających na terenie Beskidu Śląskiego. Wycieczkę można zorganizować jako wyjazd tematyczny, np. „Muzycznym szlakiem po Wiedniu” ze zmodyfikowanym programem i wizytą w Operze Wiedeńskiej.
 
Spokojny program zwiedzania najważniejszych miejsc położonych w zabytkowym centrum Wiednia to dodatkowy atut tej wycieczki.
 

Wiedeń
(1 dzień)

Proponowany program wycieczki:

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy do Austrii do Wiednia. Po przyjeździe rozpoczęcie zwiedzania w formie spaceru, m.in.: Plac Marii Teresy z pomnikiem cesarzowej oraz monumentalnymi budynkami Muzeum Historii Naturalnej oraz Muzeum Historii Sztuki. Następnie przejście w stronę Parlamentu, Nowego Ratusza, Placu Am Hof oraz Placu św. Szczepana. Po przerwie kontynuacja spaceru z przewodnikiem wiedeńskim, m.in.: budynki Hofburgu – zimowej rezydencji Habsburgów, kościół Augustianów, Opera, ulice handlowe Kärtner i Graben, katedra św. Szczepana. Po zwiedzaniu możliwe jest zorganizowanie kolejnego czasu wolnego na odpoczynek lub zakupy. Wyjazd z Wiednia późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Jednodniowa wycieczka do Wiednia jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Wiedeń na weekend

Jeden dzień w Dolinie Wachau

Wiedeń i Dolina Wachau

Wiedeń w trzy dni