Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka firmowa na wino, widok na winnice i Wiedeń
Wycieczka na wino; widok na Durnstein w Dolinie Wachau

Wycieczka firmowa na wino: Dolina Wachau i okolice Wiednia

Dwudniowa wycieczka firmowa na wino do Doliny Wachau i okolic Wiednia z degustacjami win zarówno w wiejskich winiarniach typu „heuriger” w okolicach Wiednia oraz winiarstwach w najbardziej znanym i renomowanym okręgu winiarskim Austrii jakim jest Dolina Wachau. W programie wizyta w opactwie w Klosterneuburgu, spacer po malowniczym Dűrnstein i Melku, a to wszystko przyprawione degustacjami lokalnych win.

Okolice Wiednia i Dolina Wachau
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Republikę Czeską do Austrii na przedmieścia Wiednia, gdzie zaplanowany jest spacer po uliczce z piwniczkami winnymi oraz pierwsza degustacja miejscowych win. Po degustacji przejazd do Klosterneuburgu i przejście trasa winiarską miejscowego klasztoru wraz z degustacją wina. Przejazd do hotelu w okolicach Wiednia, zakwaterowanie i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjazd na obiadokolację z winem. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Krems na spacer po mieście. Przejście od bramy miejskiej Steiner Tor w stronę średniowiecznego pałacu miejskiego Gozzoburg i dalej do kościoła pijarów oraz kościoła św. Wita. Po zwiedzaniu miasta przejazd do wybranej winnicy na pierwszą degustację wina. Następnie przejazd wzdłuż naddunajskiej Doliny Wachau do Melku na spacer po miasteczku i terenie opactwa oraz kolejną degustację win. Po pobycie w Melku powrót przez Dolinę Wachau z postojem na spacer w najbardziej popularnej miejscowości doliny – Dürnstein.  Przejście od bramy miejskiej Kremser Tor do zabudowań Opactwa Augustianów i dalej do Zamku Dürnstein. Wyjazd z Austrii późnym popołudniem i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka firmowa na wino do Doliny Wachau i okolic Wiednia jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Wina Południowych Moraw

Wina i winnice Saksonii

Wina Toskanii

Wina i winiarstwa regionu Rioja