Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Widok na Canary Wharf w Londynie. Londyn - city break dla grup
Tower Bridge w Londynie nocą. Londyn - wyjazd firmowy.

Londyn – wyjazd firmowy / wycieczka dla grup

Londyn – wyjazd firmowy lub wycieczka dla grup to propozycja czterodniowego pobytu koncentrującego się na Londynie i jego najważniejszych zabytkach, miejscach i atrakcjach. Spokojny program pozwala na niespieszne poznanie miasta oraz organizację czasu wolnego do dyspozycji grupy. Wyjazd można także uzupełnić o degustację angielskich piw z browarów rzemieślniczych lub restauracyjnych lub atrakcje oferowane podczas wyjazdów motywacyjnych.

Londyn
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Anglii. Przylot na lotnisko w Londynie lub okolicach i w zależności od godziny przylotu bezpośredni przejazd do centrum miasta na zwiedzanie jego wybranej części lub przejazd do hotelu i czas na odświeżenie. Po krótkim odpoczynku wyjście na spacer centrum miasta lub rejs po Tamizie. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Londynu. Spacer od Trafalgar Square z Kolumną Nelsona i budynkiem Galerii Narodowej przez ulicę Whitehall w stronę siedziby premiera na Downing Street. Następnie przejście do Pałacu Westminsterskiego (Parlament), przy którym znajduje się słynna wieża zegarowa Big Ben i do Opactwa Westminsterskiego, a następnie do Pałacu Buckingham i ulicy Pall Mall. Przerwa do dyspozycji grupy a po niej dalszy spacer do placu Piccadilly Circus oraz bramy w China Town i dalej przez ulicę Regent Street do dzielnicy Soho. Po zwiedzaniu obiadokolacja w pubie, a po niej powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Londynu. Rozpoczęcie od zwiedzania twierdzy Tower i następnie spacer przez Tower Bridge w stronę Ratusza Miejskiego i dalej wzdłuż nabrzeża Tamizy do teatru Globe i przez Most Millenium do Katedry św. Pawła. Czas wolny a po nim przejazd metrem lub rejs Tamizą do  centrum biznesowego Canary Wharf i następnie przejazd do dzielnicy Greenwhich, gdzie znajduje się Królewskie Obserwatorium Astronomiczne i przez które przebiega południk zero.  Powrót do hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem obiadokolacja w restauracji i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Propozycją na ten dzień może być czas wolny w Londynie  z możliwością indywidualnego zwiedzenia Muzeum Brytyjskiego lub Galerii Narodowej. Ten dzień można również przeznaczyć na zakupy na ulicy Oxford Street lub w domu handlowym Harrods. Po czasie wolnym przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta

Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Londyn – wyjazd firmowy / wycieczka dla grup jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwny Londyn

Wyjazd motywacyjny do Londynu

Londyn i południowa Anglia

Bruksela i Brugia

Paryż

Rzym

Barcelona