Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka do Budapesztu dla grup. Widok na budynek parlamentu węgierskiego
Baszty Rybackie w Budapeszcie. Budapeszt - wycieczka szkolna.

Budapeszt – wycieczka dla grup / wycieczka szkolna

Budapeszt – wycieczka dla grup na dwa dni to propozycja na krótką i atrakcyjną cenowo wycieczkę pozwalająca poznać najważniejsze miejsca i zabytki Budapesztu. Program odpowiedni jest zarówno dla grup firmowych z południa Polski, organizacji społecznych oraz jako wycieczka szkolna dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Budapeszt
(2 dni)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Wyjazd z Polski z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych i przejazd przez Słowację na Węgry do Budapesztu. Po przyjeździe do miasta rozpoczęcie zwiedzania od terenów Wzgórza Zamkowego. Spacer w stronę Pałacu Prezydenckiego (Pałac Sandor) oraz kolejki terenowej Siklo i rzeźby Turula. Następnie przejście przez dziedzińce Zamku Budańskiego w stronę Fontanny Króla Macieja i Placu Disz. Dalszy spacer w stronę Baszt Rybackich oraz Kościoła Macieja i dalej do Bramy Wiedeńskiej, Placu Kapistrana z Wieżą po Kościele Marii Magdaleny. Po czasie wolnym przejazd na Górę Gelerta na spacer wokół cytadeli do punktu widokowego na miasto. Przejazd do hotelu na zakwaterowanie oraz obiadokolację i nocleg.

* Wieczorem istnieje możliwość zorganizowania kolacji z muzyką i winem poza hotelem lub rejsu po Dunaju – za dodatkową opłatą.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i kontynuacja zwiedzania Budapesztu. Ten dzień koncentruje się na peszteńskiej części miasta i rozpoczyna go spacer od Placu Kossutha z imponującym budynkiem Parlamentu przez Plac Wolności do jednej z najważniejszych świątyń w kraju – Bazyliki św. Stefana.  Następnie przejście przez Plac Elżbiety w stronę ulicy Vaci, która jest główną ulicą handlową miasta. Po czasie wolnym przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia i spacer do dziedzińca Zamku Vajdahunyad. Wyjazd z Budapesztu w godzinach popołudniowych i powrót do Polski do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Budapeszt – wycieczka dla grup / wycieczka szkolna jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Budapeszt i Zakole Dunaju

 Balaton i Zachodnie Węgry

 Eger i Tokaj