Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Wycieczka piwna do Belgii, widok na ratusz w Brukselii
Wycieczka na piwo do Belgi i deska degustacyjna piw

Wycieczka piwna do Belgii

Wycieczka piwna do Belgii, a dokładnie do Brukseli i Brugii oferująca spokojne spacery po obu miastach połączone z degustacjami belgijskich piw. Niezwykła różnorodność gatunków piwnych oraz kultowe browary i piwiarnie to znaki rozpoznawcze Belgii. Podczas wyjazdu nie zaproponujemy znanego na całym świecie belgijskiego koncernowego lagera – w zamian oryginalne smaki piw trapistów, Kwak, Lambic czy Kriek.
 

Na piwo do Belgii
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Belgii. Przylot na lotnisko w Belgii i przejazd do hotelu. W zależności od czasu przylotu pierwsza degustacja podczas przejazdu w stronę Brukseli lub bezpośredni przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Wyjazd na obiadokolację z piwem do wybranego browaru restauracyjnego lub restauracji. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wyjazd na spacer po Brukseli, m.in.: Pałac Królewski, Plac Królewski z Kościołem św. Jakuba, Mont des Arts, Katedra św. Michała i Guduli, rzeźba Jeanneke Pis, Wielki Plac z Ratuszem, Manneken Pis, pasaż handlowy Galeria św. Huberta. W czasie spaceru dwie degustacje piw w wybranych piwiarniach/minibrowarach, np. Café Mort Subite, Moeder Lambic, Delirium. Powrót do hotelu, czas na odpoczynek i wieczorem wyjazd na obiadokolację z piwem. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wyjazd do Brugii na zwiedzanie miasta, m.in.: Szpital św. Jana, Kościół Najświętszej Marii Panny, Rynek Miejski z Dzwonnicą, Ratusz, Bazylika Świętej Krwi, degustacja piwa w wybranym browarze/piwiarni Na zakończenie pobytu w mieście rejs łodzią po kanałach. Powrót do hotelu z postojem na obiadokolację, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu, np. przejazd do centrum Brukseli na zwiedzanie Browaru Cantillon z degustacją piwa i następnie czas wolny. Przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Wycieczkę można zorganizować w wersji trzydniowej lub z mniejszą ilością degustacji.
Ze względu na specyfikę wyjazdu jego realizacja najlepiej sprawdza się w mniejszych grupach, około 20 – 25 osobowych.
Przy większych grupach sposób realizacji programu, wybrane piwiarnie, restauracje lub minibrowary zostaną dopasowane do wielkości grupy.
Ostateczny program i kolejność zwiedzania uzależniona jest od dostępności miejsc, w których planowane są degustacje i posiłki.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Wycieczka piwna do Belgii jest jedną z propozycji wyjazdów LIPSA TRAVEL

Sprawdź podobne wycieczki:

Piwny Londyn

Piwo, piłka, samochody

Piwna Praga

Winnice Katalonii i piwa Barcelony

Rzym city break