Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Belgia - wycieczka firmowa . Widok na Wielki Plac z ratuszem w Brukselii
Belgia - wyjazd firmowy. Widok na kamienice nad kanałami w Brugii.

Belgia – wycieczka firmowa/grupowa 

Belgia – wycieczka firmowa to wyjazd dla grup chcących skoncentrować się na pobycie w Brukseli oraz Brugii i spokojnym poznaniu ich najważniejszych miejsc oraz zabytków. Uzupełnieniem wyjazdu może być wizyta w Parlamencie Europejskim oraz degustacje belgijskich piw w wybranych browarach restauracyjnych.

Bruksela i Brugia
(4 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Belgii. Przylot na lotnisko w Brukseli lub w Charleroi i w zależności od godziny przylotu przejazd do Brukseli i rozpoczęcie programu zwiedzania lub transfer do hotelu i zakwaterowanie oraz czas na odświeżenie. Następnie przejazd do centrum miasta i w zależności od możliwości czasowych zwiedzanie części Brukseli, np. Atomium, Park Pięćdziesięciolecia (Parc du Cinquantenaire) z Łukiem Triumfalnym oraz Dzielnica Europejska z możliwością wejścia do parlamentu Europejskiego. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Brukseli. Przejście od Placu Pałacowego z Pałacem Królewskim w stronę Kościoła św. Jakuba i Kościoła Najświętszej Marii Panny na Sablon oraz wzgórza Mont des Arts z placem, gdzie znajduje się pomnik konny króla Alberta I oraz budynek Biblioteki Królewskiej. Następnie spacer do Katedry św. Michała i Guduli do Wielkiego Placu z Ratuszem. Czas wolny do dyspozycji grupy, a po nim spacer do słynnej rzeźby Manneken Pis (Sikający Chłopiec) i dalej do budynku Giełdy Brukselskiej oraz Kościoła św. Mikołaja. Ostatnimi punktami spaceru będą rzeźba Jeanneke Pis (Sikająca Dziewczynka) i pasaż handlowy Galeria św. Huberta. Powrót do hotelu i czas na odświeżenie. Wieczorem wyjście na obiadokolację w restauracji. Po kolacji powrót do hotelu i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd do Brugii. Po przyjeździe spacer po historycznej części miasta do zabudowań dawnego Szpitala św. Jana, którego część przeznaczono na muzeum obrazów Hansa Memlinga oraz Kościoła Najświętszej Marii Panny. Następnie przejście do Rynku Miejskiego z Dzwonnicą i Ratuszem, a także do Bazyliki Świętej Krwi. Czas wolny do dyspozycji grupy, a po nim rejs łodzią po kanałach miejskich. Po rejsie późny obiad w restauracji i następnie powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Jedną z propozycji na ten dzień może być przejazd do centrum Brukseli na zwiedzanie Browaru Cantillon z degustacją piwa. Browar specjalizuje się w produkcji piw w stylu lambic, których smaki odbiegają bardzo mocno od stereotypowego skojarzenia ze smakiem i aromatem piwa. Kolejną możliwością może być wizyta w wybranym muzeum w mieście i następnie czas wolny. Po czasie wolnym transfer na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

Belgia – wycieczka firmowa/grupowa jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Na piwo do Belgii

 Uroki Belgii 

Paryż