Przejdź do treści

Wycieczki dla grup autokarem i samolotem|Wyjazdy na wino i piwo

Apulia wycieczka dla grup i firm. Domki trulli w Alberobello.
Apulia wycieczka dla grup i firm. Widok na miasto Matera.

Apulia – wycieczka dla grup i firm

Apulia – wycieczka dla firm i grup to propozycja na poznanie regionu, który czeka jeszcze na odkrycie przez większość polskich turystów. Białe miasteczka kontrastujące z turkusowym morzem, słynne masserie (kamienne gospodarstwa rolne) przekształcone często w klimatyczne restauracje lub hotele oraz domki trulli to jedne ze znaków rozpoznawczych Apulii.
 
Wyjazd jest bardzo ciekawą ofertą na niebanalny wyjazd firmowy i grupowy to tego bardzo ciekawego włoskiego regionu. 
 

!!Możliwe jest także zorganizowanie wycieczki autokarem!!

Apulia
(5 dni samolot)

Proponowany program wycieczki:

1 dzień

Spotkanie na wybranym lotnisku i wylot do Włoch. Przylot na lotnisko w Bari i w zależności od godziny przylotu krótkie zwiedzanie wybranego miejsca lub transfer do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny do dyspozycji uczestników. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie i wyjazd do Matery – niezwykłego miasta wykutego w skale, które odgrywało rolę starożytnej Jerozolimy w słynnym filmie „Pasja”. Po przyjeździe do miasta spacer przez Sassi – historyczną część Matery z domami wydrążonymi w skale. Przejście od Placu Vittorio Veneto do Placu dei Sedile i dalej ulicą Via Duomo do Katedry. Następnie spacer do skalnego kościoła Santa Maria di Idris oraz możliwość wizyty w jednym ze skalnych domów. Po wizycie w Materze i czasie wolnym istnieje możliwość przejazdu do wybranego winiarstwa lub winiarni na degustację win. Po degustacji powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie i wyjazd do Lecce na zwiedzanie miasta znanego ze swojej barokowej zabudowy. Przejście od Bramy Neapolitańskiej do Placu Katedralnego z Katedrą Wniebowzięcia Marii Panny i następnie do Placu San’Oronzo z ruinami rzymskiego amfiteatru. Dalej przejście do Zamku Karola V oraz Bazyliki św. Krzyża. Po zwiedzaniu i czasie wolnym przejazd do Ostuni zwanego „Białym Miastem”.  Spacer po mieście od Placu Wolności przez ulicę Via Catedrale do Arco Scoppa oraz Katedry. Po spacerze powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wyjazd do Alberobello i zwiedzanie części miasta z charakterystycznymi trulli – domami zbudowanymi z wapienia z charakterystycznymi stożkowatymi dachami. Następnie przejazd do Locorotondo i spacer przez uliczki starego miasta do Placu Giuseppe Andrea Rodio z kościołem św. Jerzego. Następnie przejazd do Polignano a Mare na zwiedzanie miasta. Przejścioe od mostu Lama Monachile do Placu Vittorio Emanuelle oraz punktu widokowego Terazza Santo Stefano. Po pobycie w mieście powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

* W tym dniu istnieje możliwość zaproponowania rejsu statkiem, np. pomiędzy Polignano a Mare i Monopoli.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i realizacja programu zależna od godziny wylotu. Możliwy przejazd do Bari na spacer po mieście od Zamku Svevo do Katedry św. Sabina oraz Bazyliki św. Mikołaja. Następnie przejście na Place Mercantile i Ferrarese oraz Corso Vittorio Emanuele. Po czasie wolnym transfer autokarem na lotnisko i przelot do Polski.

Cena:

Kalkulowana indywidualnie na podstawie specyfikacji otrzymanej od Klienta
Aby otrzymać indywidualną ofertę dla Państwa grupy proszę o kontakt z biurem

„Apulia – wycieczka dla grup” jest jedną z propozycji LIPSA TRAVEL

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych

Sprawdź podobne wycieczki:

Rzym samolotem

Sycylia samolotem

Uroki Toskanii

Region Lacjum i Rzym

Włoskie jeziora i Lombardia

Wyjazd motywacyjny do Włoch